Zavrieť

Porady

Jednoduchá výroba rúšok

Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

som hľadala niečo vhodné ... keďže sa mi pokazil šijací stroj - aj toto som našla
- možno sa niekomu tiež zíde
https://www.omediach.com/internet/17...-papiera-video
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Pochváliť
LENNY 1.jpg  
...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Pochváliť
Buchi ty takto s kobercom
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Pochváliť
Sila som ruška....aj decko si samo....zhodnotila,ze jej su katastrofa.....ja son z kosele...fikla som rukav a z najsirsej hornej casti som...dvojita latka...uplne jednoduche...zboku tunel na na gumicku....zhora som presila....zdola nechala nepresita....da sa prilepit intimka......pytam sa decka...ci aj ona chce taku..ze jeden rukav volny decko...no mama nie je to najmodernejsia latka ale teda mózes....sme sa s chlapom smiali
4 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Pochváliť
lujza.j
Buchi ty takto s kobercom
Si normálna ??? Šak ja neny som Lenny...
Ja mám obyčajné respirátory...že jááák dobre, keď som si ich svojho času kúpil, teraz sa šiknú.

P.S.:
Katy snáď prepáči ten šál...išlo o také odľahčenie v tejto vážnej situácii.
0 1
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Pochváliť
buchač
P.S.:
Katy snáď prepáči ten šál...išlo o také odľahčenie v tejto vážnej situácii.
máš odpustené - lebo ja Lenyho móžem .. kebyže niekto iný - neviem, neviem ......
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Pochváliť
1 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Pochváliť
tak som len zo zvedavosti klikla na ponuku, čo mi prišla do mailu .. že dodanie 5 ks rúšok za 30 evri! ...???
... a to od "More zliav" .. tak fakt neviem ?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Pochváliť
Na sashe sa teraz len ruška predavaju...ceny rôzne.....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Pochváliť
Ja tak po troske sijem a aj tak miznu
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Pochváliť
však veď každý si už niečo spichne ... resp svoje rodine. A napr tie jednorázovky papierové (v tom linku je vzor ) - to je minútová záležitosť
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Pochváliť
Ja som aj deckú šila.
..kazdy veru nie...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Pochváliť
To prvé ....hrubé na dýchanie,nedá sa v tom vydržať ani minútu,nech hentá v tom skúsi makať 8hodín,za mňa blbosť.
Druhé- drahé a pracné na to,že to je jednorázovka,tiež blbosť.Môžu to používať proti smogu,možno donekonečna,ale oroti vírusom NIE.
Rúško je po 20min.nefunkčné,lebo zvlhne.A prestane chrániť.
Takže treba dať nové.Alebo textilné prežehliť.
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Pochváliť
Katy a R
som hľadala niečo vhodné ... keďže sa mi pokazil šijací stroj - aj toto som našla
- možno sa niekomu tiež zíde
https://www.omediach.com/internet/17...-papiera-video
Takže nie som sama s pokazenou mašinou a to som chcela kupovať novú no dáko vypredáno.
A doma žiadna gumička, ešte že som kdesi postrehla, že silonky sa dajú použiť a fakt to funguje, nastrihala som ponožky na 1cm kolieska, a všila ručne. Parádna gumička z nich.
3 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Pochváliť
Katy a R
tak som len zo zvedavosti klikla na ponuku, čo mi prišla do mailu .. že dodanie 5 ks rúšok za 30 evri! ...???
... a to od "More zliav" .. tak fakt neviem ?
Hm... ja včera v lekárni, jednorázové kus za 3e - nekúpila som, lebo síce vraj žehliť sa dajú ale prať nie.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Pochváliť
20200321_095749.jpg  
moje súkromné vlastnoručné dvojmo šité rúško.. stroj niekde v skrini mám, ale nechcelo sa mi ho rozkladať.. šila som pri tv pre všetkých 5 členov rodiny, stihla som to za 1 film.. za obeť padli staršie vankúšové obliečky, gumičky 2 druhy, klobúková a trenková, klobúková je podľa mňa lepšia..
4 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Pochváliť
kopretinka
To prvé ....hrubé na dýchanie,nedá sa v tom vydržať ani minútu,nech hentá v tom skúsi makať 8hodín,za mňa blbosť.
Druhé- drahé a pracné na to,že to je jednorázovka,tiež blbosť.Môžu to používať proti smogu,možno donekonečna,ale oroti vírusom NIE.
Rúško je po 20min.nefunkčné,lebo zvlhne.A prestane chrániť.
Takže treba dať nové.Alebo textilné prežehliť.
... hádam len nechceš 8 hodín makať v jednom rúšku? ... čo by už z akého materiálu bolo??? si treba spraviť podľa vlastných potrieb, tiež vymieňať (Ďurianová už ako módny doplnok) .. tiež som si najskôr hrubé spravila ... a zistila som, že pre moje potreby (na krátko) sú asik tie papierové najvhodnejšie (a hneď spláchnuť☺). na dlhšie mám látkové.
gumičky už došli .. skúsim ako Xanti ☺
1 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Pochváliť
DSCF1180.JPG  
Ešte som nešila, ale už mám pripravenú postrihanú na jednotlivé diely vyradenú šatovú zásteru. Návlečky na paplón som dala aj s gumičkami a niťami švagrinej. Tá šije aj s dcérou vo väčšom množstve. Ja mám zatiaľ asi 5 jednorazových doma a urobila som si podľa Daši dve z ručníka. Starším dôchodcom budú postupne rúška z obecného úradu donášať miestni hasiči. Niektorí už ich majú, ale nestačia šiť. Synovia majú.
Bleskovka od Daši: https://artmama.sme.sk/vsetko-ostatn...tove-za-minutu
Poslala som foto aj s návodom kamoške na Skype. V hnedej je vložená papierová utierka. Poslala jej takúto pochvalu: Velice sú múdri ľudia vedia sa vynájsť,super
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Pochváliť
Babik..ta je paradna ...uplne bez roboty....
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Pochváliť
Dobre som ja vedela, že netreba mi panikáriť a nitky zháňať. Dik.
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Pochváliť
rúška.jpg  
No pre predstavu ako vyzerajú "gumky" zo silonkových ponožiek, na mojich rúškach ručne šitých. To zavreté tam je všitá po obvode látka s tým, že z boku sa dá vsunúť do priestoru čokolvek , bolo prvé tak som ešte vládala tak som šila ... to otvorené je už len doslova na vsúvanie, dalšej látky alebo servítky ale zase je praktickejšie, človek si vnútro môže vymeniť, a dať ho vyvariť, lebo vyvarené silonky no neviem či by vydržali.
A vo svojej podstate ich mám 5 vrstvové lebo i pod látkou mám ešte odstrihnutý kus šatky z auto lekárničky.
1 0
Načítať ďalšie

Porady, ktoré by ťa mohli zaujímať

Prihlás sa a sleduj na hlavnej stránke len Porady, ktoré ťa zaujímajú.

Podobné témy

  1. Príspevkov: 59, Posledný príspevok: 29.03.12
  2. Príspevkov: 2, Posledný príspevok: 16.08.05
  3. Príspevkov: 3, Posledný príspevok: 05.05.05
  4. Príspevkov: 6, Posledný príspevok: 20.09.04
  5. Príspevkov: 0, Posledný príspevok: 06.09.04