Zavrieť

Porady

Jednoduchá výroba rúšok

Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

som hľadala niečo vhodné ... keďže sa mi pokazil šijací stroj - aj toto som našla
- možno sa niekomu tiež zíde
https://www.omediach.com/internet/17...-papiera-video
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Pochváliť
Neviem, či to je jednoduché... ale vyzerá to ok

2 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Pochváliť
Skúste na rýchlo z ponožiek .....je to veľmi jednoduché, len treba ostré nožnice........https://www.facebook.com/BEPONsk/vid...3325111930916/
3 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Pochváliť
DSCF1182.JPG  
Prvé dve ušité. Šiť ako šiť, ale pre slepú babku to navliekanie cverny do ihly...... Uf !!!!! Než navlečiem, zatiaľ by som dve ušila
5 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Pochváliť
Prežehlila som jednorázové rúško.. Toto BOLO jednorázové. Ostal po ňom drôtik na ďalšie a ja guglim, ako očistiť žehličku od plastu.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Pochváliť
bettylou
Prežehlila som jednorázové rúško.. Toto BOLO jednorázové. Ostal po ňom drôtik na ďalšie a ja guglim, ako očistiť žehličku od plastu.
mala si zehlit cez latku
1 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Pochváliť
bettylou
Prežehlila som jednorázové rúško.. Toto BOLO jednorázové. Ostal po ňom drôtik na ďalšie a ja guglim, ako očistiť žehličku od plastu.
Takže si kúpiš nové rúško aj novú žehličku. Ale podporíš ekonomiku a to sa počíta.
2 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Pochváliť
marjankaj
bettylou
Prežehlila som jednorázové rúško.. Toto BOLO jednorázové. Ostal po ňom drôtik na ďalšie a ja guglim, ako očistiť žehličku od plastu.
Takže si kúpiš nové rúško aj novú žehličku. Ale podporíš ekonomiku a to sa počíta.
Ta taky veľky k0k0t. Žehlička sa očistí, a rúško si spravím bavlnené. Ekonomika porastie doma.
Naposledy upravil bettylou : 23.03.20 at 07:00
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Pochváliť
bettylou
Prežehlila som jednorázové rúško.. Toto BOLO jednorázové. Ostal po ňom drôtik na ďalšie a ja guglim, ako očistiť žehličku od plastu.
skušala si na papier, noviny nasypať vrstvu soli a žehliť ju? Zvyčajne celkom dobre to z tej žehličky ide
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Pochváliť
Dáša_
bettylou
Prežehlila som jednorázové rúško.. Toto BOLO jednorázové. Ostal po ňom drôtik na ďalšie a ja guglim, ako očistiť žehličku od plastu.
skušala si na papier, noviny nasypať vrstvu soli a žehliť ju? Zvyčajne celkom dobre to z tej žehličky ide
A nezoderiem si teflonovu vrstvu tak náhodou?
Teraz pozerám, dá sa to prstom zošúchať, sa to odlupuje v kúskoch. Také je to dáke plastovo-voskové...
Naposledy upravil bettylou : 23.03.20 at 06:59
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Pochváliť
bettylou
Dáša_
bettylou
Prežehlila som jednorázové rúško.. Toto BOLO jednorázové. Ostal po ňom drôtik na ďalšie a ja guglim, ako očistiť žehličku od plastu.
skušala si na papier, noviny nasypať vrstvu soli a žehliť ju? Zvyčajne celkom dobre to z tej žehličky ide
A nezoderiem si teflonovu vrstvu tak náhodou?
Teraz pozerám, dá sa to prstom zošúchať, sa to odlupuje v kúskoch. Také je to dáke plastovo-voskové...
tak skús najskor olúpiť, čo sa dá. Možno to pojde aj tak
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Pochváliť
bettylou
Prežehlila som jednorázové rúško.. Toto BOLO jednorázové. Ostal po ňom drôtik na ďalšie a ja guglim, ako očistiť žehličku od plastu.
normálne si prelož látku cez nejakú dosku (ostrá hrana aby bola) a na tej hrane to postupne stiahneš☺
- keď chceš jednorazové, sprav papierové - z kuchynských utierok máš raz dva.
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Pochváliť
Celkom jednoduchá
4 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Pochváliť
Dievčence, čo myslíte, ako filter by som mohla použiť sterilnú utierku z netkanej textílie PANAP 30 x 30? Niekde sa tu povaľujú ešte nejaké balenia z nemocnice.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Pochváliť
https://tojenapad.dobrenoviny.sk/15-...tomicke-rusko/
V pondelok este posijem taketo...
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Pochváliť
Baby čo myslíte môže to fungovať? https://najmama.aktuality.sk/clanok/...campaign=cross
Ináč mňa bieda a nedostatok šijacích strojov na trhu dohnali k spojazdneniu babičky singerky - ani neviem koľko to má rokov, v živote som nešila na šlapacom stroji.
Síce musím viazať ručne začiatok i koniec, ale šitie je celkom v pohode. A hlavne rúška aj k svetu vyzerajú.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Pochváliť
IMG-20200422-WA0004.jpg  
Som usila pre mamu
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Pochváliť
lujza.j
Som usila pre mamu
pekne pekne po mesiaci, doteraz čo nedýchala?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Pochváliť
pavol54
lujza.j
Som usila pre mamu
pekne pekne po mesiaci, doteraz čo nedýchala?
Palino mala origo zdravotacke...co som jej davno dala....a maju s tatkom od byvalej nevesty- zdrav.sestra....
To som iba tak,ze ci vobec bude chciet aj takuto...handremandre a...ze ano...aj tatkovi taku urobim...len inu farbu srdiecok dam....trochu veselosti treba...
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Pochváliť
doniesol nám sused krabicu s rúškami jednorázovými, ale mne sa viac páčia a lepšie sa cítim v mojich veselých s motýlikmi.. jednorázové sú odložené na "horšie časy"..
1 0

Porady, ktoré by ťa mohli zaujímať

Prihlás sa a sleduj na hlavnej stránke len Porady, ktoré ťa zaujímajú.

Podobné témy

  1. Príspevkov: 59, Posledný príspevok: 29.03.12
  2. Príspevkov: 2, Posledný príspevok: 16.08.05
  3. Príspevkov: 3, Posledný príspevok: 05.05.05
  4. Príspevkov: 6, Posledný príspevok: 20.09.04
  5. Príspevkov: 0, Posledný príspevok: 06.09.04