Zavrieť

Porady

Objednané dovolenky , pobyty /domáce, zahraničné/ na leto 2020... A ich stornovanie...

Myslím že táto otázka je dnes aktuálna. Objednali sme si s manželkou, na mesiac júl cez cestovnú kanceláriu samoplatcovia pobyt v Rajeckých Tepliciach. V cene sú aj procedúry aj wellnes a podobne/. Všetko sme komunikovali cez e-mail. aj faktúru sme dostali cez e-mail, obchodné podmienky a podobne. Pobyt sme ešte nezaplatili, lebo uhradenie faktúry je v termíne do 29.apríla . Vidíme že , mimoriadna situácia na Slovensku môže trvať ešte mesiace. Aj keby som zaplatil ten pobyt a kúpele by boli otvorené, tak nemusia tam fungovať všetky služby /wellnes a podbne./-Chcem im poslať storno teraz, povedzme začiatkom apríla. Môžem im dať storno iba e-mailom? Tak sme doteraz komunikovali? Alebo zaslať storno pobytu pre istotu poštou? Myslím že to sa bude týkať veľa slovákov ktorí rezervovali pobyty v CK na Slovensku a v zahraničí v januári keď ešte nevedeli že príde niečo také, čo tu nebolo od 2. svetovej vojny...
Naposledy upravil ziv123 : 18.03.20 at 09:50
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Veď sa riaď podmienkami, ktoré si dostal. A okrem iného, ak si faktúru dostal mailom, tak aj storno sa logicky dá riešiť mailom, či?
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    ziv123 No neviem, či sa storno dá riešiť mailom. V takej situácii som ešte nebol. Ja im dám e.mail že stornujem rekreačný pobyt a oni sa budú tváriť ako mrtvý chrobák , a nedajú odpoveď že e.mail dostali,
    Tweety potom sa rovnako môžeš tváriť aj ty, že si nedostal nijakú faktúru, či?
    ziv123 Neviem ako to je.Veď sa pýtam, poštárka mi od nich začne nosiť doporučene listy a potom čo?Ja mám podľa zmluvy právo im dať storno do myslím 23 dni pred uskutočnení pobytu. /pobyt je v júli/To je ešte ďaleko , Vieš tweety cestovky majú právnikov, len sa pýtam aby som niečo nezanedbal.Napíšem im e-mail že stornujem , teda stornujem v lehote , oni neodpovedia..to som myslel. N
      zbaliť

    Objednané dovolenky , pobyty /domáce, zahraničné/ na leto 2020... A ich stornovanie...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.