Zavrieť

Porady

Domáca pekárnička na ražný kváskový chlieb

Viete poradiť či je na trhu domáca pekárnička ktorá by vedela upiecť čisto ražný kváskový chlieb? Žiaden pšenično-ražný nechcem, ak bude aj ťažší mi nevadí, hlavne aby upiekla čisto ražný. Kedysi som robil pšeničný v pekárničke Eta, bol chutný, no teraz nemôžem pšeničnú múku. Niekedy som videl u ktorejsi myslím Panasonic že mala program na ražný, no nepodarilo sa mi nájsť manuál kde by som zistil ako sa ten chlieb robí, teda neviem či dokáže čisto ražný.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Podla mna to zvladne kazda pekarnicka s programom na pecenie celozrnneho chleba.
    Idealne je, ked je programovatelna a mozes program nastavit cely podla svojich potrieb.
    Tu je jeden navod aj s postupom ako zaobchadzat s kvaskom pri pekarnicke:
    https://cerkala.blog.sme.sk/c/492902...e-kazdeho.html
    deane7 Ale v tom návode je síce kvások ale ide tam múka pšeničná resp. špaldová, takže nič pre mňa, ja potrebujem 100% ražný chlieb.
    ivka70 Nejde o recept, ide o pekarnicku a jej vlastny nastavitelny program a postup pri kvaskovom chlebe. Ved na to si sa predsa pytal.

    Kazdopadne na konci receptu je rozny vyber muk a je tam zmienka aj o cisto raznom.
    ivka70 23.03.20 11:34 priradil do Porady
    ivka70 23.03.20 11:34 odstránil(a) z Porady

    Domáca pekárnička na ražný kváskový chlieb

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.