Zavrieť

Porady

Nejednotný postup pri uznávaní OČR

Posledné 2 dni ma zaujíma téma ohľadom OČR kvôli zavretým školám, a to konkrétne pre kategória: zdravé dieťa nad 11.rokov. Mám tak starú dcéru, t.j.11+...a preto nemám problém byť v kontakte s rodičmi jej rovesníkov. Zistila som, že niektorí lekári bez okolkov dajú potvrdenie, a dieťa nemusí mať inú diagnózu, t.j. je úplne zdravé a niektorí lekári s tým majú problém....nerozumiem tomu...dostali vôbec nejaké usmernenie, ako majú postupovať? A vy, rodičia podobne starých detí, akú máte osobnú skúsenosť??
veronikasad Ingrid, s čím mas problem? Ved v tom usmerneni je presny postup pre pediatrov. Rozdiel pre rodiča je len v tom, ze pocas uzatvorenia školy u dieťaťa starsieho ako 11 rokov musi žiadosť o osetrovne vystaviť pediater, kym do 11 rokov žiadosť vypĺňa rodič sám.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Ingrid Ondruskova čo už...naša úžasná vláda nám nedopraje ani chlp naviac, ako by trebalo...viem, že v Čechách bez problémov určili hranicu 13.rokov vek dieťaťa, ale ďakujem za info....
    Tweety A čítala si to? Lebo je to aj na staršie deti. Ale nadávať je asi jednoduchšie.
    Ingrid Ondruskova nechajte tak, dievčence...idem jednoducho napísať na sociálku, dám dotaz...snáď mi odpovedia!!! prajem pekný večer....
    veronikasad Asi sa jej nepaci nazov tej diagnozy - ani mne, nerada malujem čerta na stenu
      zbaliť

    Nejednotný postup pri uznávaní OČR

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.