Zavrieť

Porady

príspevok pri poklese tržieb

Dobrý den príspevok pri poklese tržieb na zamestnanca z dôvodu koronavirusu je možné aby poberala aj firma ktorá funguje ale klesli jej tržby alebo len firma na zamestnanca ktorý nepracuje?ako ste tomu porozumeli?dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sattelitka je offline (nepripojený) sattelitka

    sattelitka
    Ja som pochopila, že každej firme (samozrejme po splnení podmienok) ktorá síce funguje, ale klesli jej tržby,a tomu zamestnancovi vypláca počas tejto doby náhradu mzdy vo výške priemerného zárobku (len zatiaľ neviem zistiť koľko to môže byť %z priemer.zárobku)
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    vanessa2 ak je zamestnanec doma nepracuje tak má firma nárok na príspevok, ale bod kde je pokles tržby u szčo, už som z toho hlúpa total...szčo len tí ktorí majú tiež zamestnancov?ak szčo si predáva sam a poklesli mu tržby tak nemá nárok na príspevok?dakujem
    sattelitka szčo môže sám za seba žiadať príspevok, ak mu klesli tržby (tiež po splnení podmienok)
    vanessa2 takže szčo nemusí mať len zamestnancov ale ak mu klesli tržby žiada príspevok ale firma sro len ak zamesntanci nepracuju...už som z toho blázon....
      zbaliť
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    vanessa2 ved prave najskôr som porozumela ze aj tie firmy co funguju ale dnes som nasla clanok ze si firma moze ziadat len za zamestnancov co nepracuju tak som dostala vyzrate riadne od sefa....zatial nikde k tomu nic nevidim uz mali zverejnit k tomu nieco vsetci cakame dakujem
    marjankaj asi musíš Matovičovi nariadiť, nech začne robiť aj niečo užitočné.
    buchač Maťkovič na tých zamestnancov serie pekne zvysoka.
    Za jeho tvrdé vajcá ho pevne držia iní hráči....akurát tvrdá huba mu zbytočne a na prázdno melie.
    IvetaH Páni, dajte mu 90 dní ako každej vláde, potom mu dôjde, že predvolebná kampaň už skončila naozaj.
    marjankaj veď mne je matovič ukradnutý. čo zaseje to bude žať. ja nie som jeho poradca.
    buchač IvetaH (Dnes 09:51) Páni, dajte mu 90 dní ako každej vláde, potom mu dôjde, že predvolebná kampaň už skončila naozaj.
    ==================
    Ani trt makový trnafský mu nedám...akurát tak bejzbolkou po chrbte, žeravé čúro do pečene a devinu do čela.

    Machrovič nie je v pozícii, aby si vajcá váľal a spoliehal sa na tých 90 dní...on musí makať, drieť, konať a nie si mikrofón do huby dávať..ten si môže tak akurát šturiť do riti a prdieť doň.
      zbaliť

    príspevok pri poklese tržieb

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.