Zavrieť

Porady

Výpis z osobného účtu banky (Slsp) po 12 rokoch

Dobrý deň! Dá sa nejako získať výpis z účtu (Slsp) po 12 rokoch.Pobočka,kde som bol tvrdí,že je možné urobiť výpis len posledných 5 rokov dozadu.Výpis potrebujem dokladovať na majetko-právne konanie.Ďakujem
Naposledy upravil falokrat : 02.05.20 at 18:56
buchač Na pobočke dali správne info...prečo by mali zavádzať ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    anet je offline (nepripojený) anet

    anet
    Výpisy banka archivuje 10 rokov. Ja som sa pokúšala získať výpis z účtu oficiálne v tejto lehote, ani mi neodpovedali. Môže si ich vyžiadať súd, poplatky v tom prípade znáša strana, ktorá ich žiada. Môj ex nakoniec od toho ustúpil, aj tak by na nich nič nenašiel, čo by mohlo byť v jeho prospech.

    jelalim je offline (nepripojený) jelalim

    jelalim
    ta baba na pobocke ma zrejme skutocne dost obmedzene moznosti ake vypisy moze vytlacit.
    SLSP ma ale vcelku proklientsku telefonicku linku, skus tam zavolat, vysvetlit situaciu, ci nenajdu aspon nejake ine riesenie. Na majetkovo-pravne konanie zrejme bude stacit vytlaceny prebeh transakcii za toto obdobie, pripadne iba osobitne potvrdenie o vykonanej konkretnej platbe. Historiu transakcii v nejakej forme by podla mna mali mat ak ten ucet je este zivy.

    Výpis z osobného účtu banky (Slsp) po 12 rokoch

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.