Zavrieť

Porady

výmena autobaterie

dnes som menil na svojom aute volkswagen golf 7 2.0 tdi blue motion zo start stopom autobateriu a po jej opätovnom zapojení mi začalo na palubnom počítači vyhadzovať chyby. tak sa pýtať niekoho kto to má už za sebou že ako postupovať aby riadiaca jednotka načítala autobateriu kedže si myslím že sa to musí dať aj bez autorizovaného servisu.
buchač Dá sa...ALE pokiaľ nemáš vo vlastníctve diagnostiku, tak proste smola.
Diagnostická mašina nemusí byť vysoko profesionálna...proste stačí taká, v ktorej sa dajú mazať chyby. Takýto prístroj má skoro každý servis...napojí sa a chyby odstráni, robota na pár minút...cena okolo 20€.

...a teraz si vyber, čo je pre teba výhodnejšie.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Osobne s tym nemam skusenosti, ale uvažujem nad niečím, ako mazanie chybovych kodov. Asi par mesiacov mi kontrolka ukazuje nezatvorene 5.dvere. Poistky su OK. Skus popozerat diskusiu tu: https://garaz.autorevue.cz/viewtopic...=815&t=1290080

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.