Zavrieť

Porady

EČV na gaz 69

Čaute. Mam staršie vozidlo gaz 69, predtým boli značky s označením C ale tie sa odovzdávali už pred nejakou dobou. Zatiaľ som sa do pátral len na F ako farmárske ale tie zrejme neplatia na takéto vozidla. Neviete niečo okolo toho?
5 komentárov     zbaliť
buchač Neviete niečo okolo toho?
=================
Dopravný inšpektorát bude určite vedieť.
miros15 To je jasne, ze dopravný inšpektorát to bude vedieť najlepšie ????. Ja len tak sa pýtam, či náhodou tu niekto na porade nevlastní taky voz a aké má čísla na nom.
buchač Tak to ani náhodou....tu sú účtovníci (elita národa) a tí jazdia na iných mašinách a nie na nejakých starých vrakoch.
miros15 Samozrejme. Aj odborníci aj elita ????????.
besttracker kukni si farmarsku revie bolo to tam riesene....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    Aj teraz sú značky "C" - ale to sú pre pracovné MV (poľnohospodárstvo a lesníctvo), ktoré nie sú schválené na prevádzku po pozemných komunikáciách..
    takže tipujem podľa obrázka (len môj názor) - že bude bežné EČV. Ak to teda má ísť aj na cestu ..

    pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

    pavol54
    Okresný úrad odbor dopravy je inštitúciou ktorá vydáva stanovisko dopravný inšpektorát je len výkonným orgánom ktorý po kladnom stanovisku okr úr a stk zaeviduje a vydá špz ale pre toto vozidlo to asi platiť nebude.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.