Zavrieť

Porady

Huawei p20 lite android9 seda ponuka povolit

Emui aj aktualizaciu mam povolenu. Ale ako ju povolim aj pre optimalizáciu batérie?
Naposledy upravil Kabaka123 : 15.06.20 at 09:27
Screenshot_20200614_144953_com-android-settings.jpg  
5 komentárov     zbaliť
misoft Asi preto, lebo na Hp20 lite je len akt. Android a EMUI. Preto sa píše LITE! Je to osekané. Niektoré funkcie nebude aktualizovať.
buchač Boa jeho...kuwa...len mi nehovor, že si ITáčka, lebo ma vystrie hneď za rána, za rosy...
https://www.hardreset.info/sk/device...attery-huawei/

ALE keď sa raz nedá, tak sa proste nedá.
Ani ja na mojom Chujaveji nemám možnosť nastavenia ohľadom batérie.

VYRIEŠENÉ !
Kabaka123 Nie som Itčkarka. Myslela som si, že ja som si zase niečo prestavila. Vďaka za vysvetlenie.

mimo témy. Inak moja mobilná a desktop verzia v mobile pred aj po prihlásení vyzerá rovnako, len sa zmení rozlíšenie.
Žabinka mala som Huawei P20 Lite, a nič sa mi na ňom nemenilo ani neprestavovalo, fungoval úplne normálne.. myslím že to bude dáka iná chyba, a motáš sa dokola.. skúsila si továrenské nastavenia?
Kabaka123 Továrnske nastavenie je posledná možnosť. Ale robiť kvôli jednej stránke to nebudem meniť.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Huawei p20 lite android9 seda ponuka povolit

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.