Zavrieť

Porady

Zmena náplne práce

Dnes si ma zavolala riaditelka,že korona,že kríza bla bla bla

Samozrejme,od nás nikto neodchádza z nadbytočnosti s odstupným,ale na dohodu ....
Ponúkli mi inú pozíciu,ktorá má rovnaký názov ako moja doterajšia,ale úplne inú náplň práce.
Odmietam také niečo robiť a teda že ak to nechcem, tak si mám ukončiť PP dohodu ..asi sa dám na PN.
Existuje nejaká zákonná možnosť okrem dohody?
Naposledy upravil kopretinka : 24.06.20 at 22:11
6 komentárov     zbaliť
veronikasad Zákonná moznost coho? Ked dohodu nepodpises, pracovný pomer trva. Aky dovod ukoncenia prac.pomeru by bol uvedeny v dohode? Ci to mala byt iniciativa z tvojej strany?
Pocas PN ti zamestnavatel vypoved dat nemoze...
kopretinka Ano,ja mám požiadať o ukončenie PP dohodou
kopretinka Ja nechcem ísť robiť tú inú prácu ...
buchač Amen...
marjankaj Takže ste nadbytočné? A aby vám nemuseli vyplatiť odstupné, tak to skúšajú s dohodou? Že by sa chystali zaviesť voľné nedele v predstihu?
kopretinka Aby nemuseli dať odstupné,tak to spravia tak ako mne......alebo povedia,že nie sú spokojní s tvojou prácou a podstrčia dohodu.
Odstupné dostávajú len menežéri.....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Na skončenie PP treba súhlas oboch strán, takže ak s tým nesúhlasíš, o skončenie Dohodou nežiadaj. Okrem skončenia Dohodou je tu ešte možnosť výpovede. Ak budeš DPN, pre zamestnávateľa platí jej zákaz. Ale píšeš, že tlačili, nech Dohodu podpíšeš, ak si ju teda podpísala, PP skončí dátumom, na ktorom ste sa dohodli.
    30 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kopretinka Nepodpísala som
    Tweety Tak ani nepodpisuj.
    kopretinka A čo mám robiť od 1.7.? (Ak by som nebola PN?)Každé ráno prísť do roboty a sadnúť si do pokladne? Rozpis služieb som nedostala.
    veronikasad ak ti záleží na svojom zdraví, čím skôr odíď ... Choď sa zaevidovať na UP a potom podla potreby v ochrannej dobe 7 kal.dní PN-ka
    Tweety PP bude trvať naďalej, zam-ľ ti má prideliť prácu podľa PZ. Ale je na tvojom rozbodnutí, či pôjdeš preč, potom na ÚP, v OL na DPN.
    veronikasad ako píše, aj nové pracovné zaradenie zodpovedá funkcii v pracovnej zmluve, len sa mení náplň práce ...
    kopretinka Ďakujem
    kopretinka Tá nová náplň práce je upratovanie
    buchač kopretinka (Včera 21:22) A čo mám robiť od 1.7.?
    Každé ráno prísť do roboty a sadnúť si do POKLADNE ? Rozpis služieb som nedostala.

    kopretinka (Dnes 00:07) Tá nová náplň práce je UPRATOVANIE.
    ===================
    ???
    veronikasad Akú pracovnú pozíciu mas v pracovnej zmluve?
    kopretinka Asistent zákazníka
    veronikasad A mas robit len upratovanie?
    kopretinka Áno,klasická upratovačka.....mali sme externú firmu,ale zrušilo sa to,upratovačky prešli do stavu firmy pod názvom asistent zákazníka
    Oliwa Asistent zákazníka = pokladníčka = upratovačka? To má personálne naozaj tak nastavené? A čo stupeň náročnosti práce? Upratovačka je rovnako platená ako pokladníčka?
    kopretinka Áno
    misoft No zbohom.....
    avalik kopretinka,
    1.co mas presne v pracovnej zmluve ... nazov funkcie a jej charakteristiku ...
    2. v tejto novej pracovnej naplni co ti davaju, je to, co si mala predtym a doplnene o upratovanie alebo po novom uz len upratovanie
    veronikasad Takato definicia pracovnej pozicie nie je s kostolným poriadkom, napis na Inšpektorát prace, popis situaciu aku pracu si robila doteraz a akú by si mala robiť po zmene...
    kopretinka Veronika,ak mám lepší plat tento rok,tak je lepšie ísť najprv na PN,potom dohoda a potom UP?
    Tweety Najprv skončenie PP, ÚP, potom PN, ale to ti tu už bolo poradené. aj tu: Tweety (Včera 21:26) PP bude trvať naďalej, zam-ľ ti má prideliť prácu podľa PZ. Ale je na tvojom rozbodnutí, či pôjdeš preč, potom na ÚP, v OL na DPN.
    kopretinka Ale veronika píše,že ak bol lepši plat v 2019,tak mám skončiť,zaevidovať sa a v ochrannej dobe isť na PN.
    Som z toho magor
    Ale ak mám lepši plat v 2020?
    veronikasad Ak chces, poslem ti mailovú adresu, rozpis hrubu mzdu podľa mesiacov, prepocitam ti to, aj obdobie PN, ak si bola v posledných dvoch rokoch.
    kopretinka Ok,pošli mi do správy,ďakujem
    mari2x " veronikasad (Dnes 10:21) ... napis na Inšpektorát prace " Že si ty bola veľmi dááááááávno z-c !
    veronikasad Veru davno, 20 rokov robím sama na seba
    veronikasad Vzdy sa berie posledných 24 kal.mesiacov, obdobie PN je vylucitelna doba, neda sa to jednoznačne povedať, bude ti tam zasahovat aj prijem z roku 2018. Musela by som vedieť vysku hrubej mesacnej mzdy 24 mesiacov spätne.
    kopretinka Ešte ma napadlo,že vybaviť trvalé následky,šak všetko mám len z tej roboty.....to by som ale nepodpisala dohodu a išla na PN.....
    Tweety kopreti, nedáš nám spätnú väzbu ako ste to nakoniec vyriešili?
    kopretinka Nepodpisala som,som PN.
    Chcem,aby mi oni dali výpoveď zo zdravotných dôvodov.
    Mám termín u ortopéda,som zvedavá,ako sa k tomu vyjydri,robiť aj tak nič nemôžem,bolia ma prsty,ruky,lakte,prsty mám opuchnuté,skrivené,kľby na na dotyk bolia,mám tam výrastky.....
    Tweety Ok. Dík za reakciu.
      zbaliť

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Naplň práce stanovuje zamestnávatel, zamestnanec nepodpisuje súhlas, len že bol s náplňou práce oboznámený.
    V tvojom prípade - keďže ide o rovnaký názov pracovnej pozície, nemusí zamestnávatel uzatvárať so zamestnancom dohodu o zmene pracovnej zmluvy.
    Ak s výkonom tejto práce nesúhlasíš, nečakaj od zamestnávatela že ti dá výpoveď z dôvodu nadbytočnosti s nárokom na odstupné. Dolieč sa a potom požiadaj o ukončenie pracovného pomeru dohodou, Ak nemáš inú prácu, mala si lepší príjem v roku 2019 ako v roku 2020, choď sa najskôr zaevidovať na Urad práce a potom v ochrannej dobe na PN-ku.
    Dávka v nezamestnanosti sa počíta z posledných 24 mesiacov, počas poberania nemocenského ti ju pozastavia a obnovia až po skončení PN.
    kopretinka Teoreticky,ak nesúhlasim so zmenou náplne práce,tak mi môže dať zamestnávateľ výpoveď za porušenie prac.disciplíny? Alebo teda........?
    veronikasad aj to sa môže stať, pridelil ti prácu zodpovedajúcu pracovnej zmluve. Hlavou múr neprebiješ, šetri si zdravie, odíď. Zažila som to na vlastnej koži ...
    kopretinka 24.06.20 17:20 odstránil(a) z Porady

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.