Zavrieť

Porady

E-mailové schránky

Ahojte!
Potreboval by som poradiť dobré emailové schránky, (ako napr. pobox,...)
Ja osobne, mám založený e-mail len v Gmail, preto by som potreboval radu na nejaké dobré emailové schránky (slovenské).
Vopred ďakujem za vaše rady!
Prajem pekný deň!
Usporiadat
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Marcel183
Ahojte!
Potreboval by som poradiť dobré emailové schránky, (ako napr. pobox,...)
Ja osobne, mám založený e-mail len v Gmail, preto by som potreboval radu na nejaké dobré emailové schránky (slovenské).
Vopred ďakujem za vaše rady!
Prajem pekný deň!
prečo to potrebuješ? podnikáš? ponúkaš svoje služby?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Marcel183 Marcel183

Marcel183 je offline (nepripojený) Marcel183

Potrebujem to preto lebo, už ma "nebaví" táto e-mailová schránka, neviem prečo, zdá sa mi to nejaká neprehliadná schránka, alebo neviem ako to povedať :/
Takže, vrátim sa k téme, nevedel/nevedela by si mi poradiť dobré slovenské e-mailové schránky?
0 0
mari2x mari2x

mari2x je offline (nepripojený) mari2x

Marcel183
Potrebujem to preto lebo, už ma "nebaví" táto e-mailová schránka, neviem prečo, zdá sa mi to nejaká neprehliadná schránka, alebo neviem ako to povedať :/
Takže, vrátim sa k téme, nevedel/nevedela by si mi poradiť dobré slovenské e-mailové schránky?

Nikto nevie , aké máš túžby.
Tak si urob 4-5 slovenských , 2-3 českých / trošku si budeš písať / / vyskúšaš / vyberieš.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ja ti napíšem iný názor.
Práve G-mail je lepší, ako nejaký Pobox, Azet a iné free e-mailové schránky.
A) ProtiSPAMová ochrana je dôraznejšia
B) Kontrola prichádzajúcich príloch je tiež dôrazná.
C) G-mail si môžeš prispôsobiť sebe - len to treba VEDIEŤ. Označovanie pošty, dôležitosť triedenie - to všetko ponúka. Pobox, Azet a iné - tie sú vhodné akurát na SPAMy!
Mám G-mail, M$, Pobox, Azet, Post. A na posledné tri mi len SPAMY chodia, darmo nastavím ten ich SPAMový filter - jedno zablokuje a 5 pustí.
2 0
Marcel183 Marcel183

Marcel183 je offline (nepripojený) Marcel183

Ďakujem za vaše rady
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

misoft
Ja ti napíšem iný názor.
Práve G-mail je lepší, ako nejaký Pobox, Azet a iné free e-mailové schránky.
A) ProtiSPAMová ochrana je dôraznejšia
B) Kontrola prichádzajúcich príloch je tiež dôrazná.
C) G-mail si môžeš prispôsobiť sebe - len to treba VEDIEŤ. Označovanie pošty, dôležitosť triedenie - to všetko ponúka. Pobox, Azet a iné - tie sú vhodné akurát na SPAMy!
Mám G-mail, M$, Pobox, Azet, Post. A na posledné tri mi len SPAMY chodia, darmo nastavím ten ich SPAMový filter - jedno zablokuje a 5 pustí.
tuším je rozdiel aj vo veľkosti schránky. Z niektorých mám problém odosielať pdf subory, z gmailu nikdy
posielanie velkých súborov je tiež z mojho pohladu najlepšie v gmail
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Najlepší je gmail.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Medzi najpoužívanejšie služby na internete rozhodne patria YouTube, Gmail, Google Drive či vyhľadávač a všetky z nich môžeš využívať zadarmo. Na oplátku o tebe Google získava rôzne informácie, ktoré vie následne predať inzerentom, aby boli ich reklamy čo najefektívnejšie.
Čo myslíš, odkiaľ Google vie, o aké produkty sa zaujímaš? Gigant nenápadne zbiera rôzne informácie o používateľoch, ktorí využívajú jeho služby. Tieto dáta vypĺňaš pri registrácii Gmailu alebo nastavení smartfónu s Androidom. Google tak dokáže získať telefónne číslo, meno používateľa, ale aj jeho polohu a ďalšie podobné údaje.

ZDROJ : Internet

Je dobré a aj vhodné mať viacero mailových schránok...jednu na oficiálne veci, druhú na niečo iné a tretiu na rôzne registrácie, ktoré aj tak k ničomu nevedú.
1 0
Marcel183 Marcel183

Marcel183 je offline (nepripojený) Marcel183

Ďakujem za vaše typy, rady
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
Je dobré a aj vhodné mať viacero mailových schránok...jednu na oficiálne veci, druhú na niečo iné a tretiu na rôzne registrácie, ktoré aj tak k ničomu nevedú.
Ja som to mala tak podelené, raz som prišla na centrum, a nakoľko som sa tam nevyskytla viac ako 6 mesiacov, tak som o všetko prišla. Mala som na ňom aj inú schránku, neprišlo mi žiadne upozornenie na zmenu užívateľských podmienok.
A veľmi ma to mrzí, pretože išlo vyslovene o komunikáciu iba s jednou osobou. Prakticky išlo takmer o denník.
Najistejšia je klasika. Čo je v maili, je verejné.
Okrem toho, onedlho bude každé heslo iba fiktívne nezlomiteľné, takže aj tento text bude za chvíľu minulosťou.
https://touchit.sk/peter-odporuca-na...-google/297092
0 0
jelalim jelalim

jelalim je offline (nepripojený) jelalim

pouzivam pobox, uz snad okolo 23 rokov , som spokojny
0 0
Marcel183 Marcel183

Marcel183 je offline (nepripojený) Marcel183

jelalim
pouzivam pobox, uz snad okolo 23 rokov , som spokojny
dakujem za radu, teraz som si založil pobox-email, paci sa mi to, ďakujem
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ja POBOX mám na SPAMy. Tiež na Azete, Sme POSTe. Potom mám G-M - hlavná, M$ - sekundárna a ešte jedna súkromná (o nej vie len 5 ľudí).
0 0
Beyond Beyond

Beyond je offline (nepripojený) Beyond

Centrum.sk je fajn, ale veľmi rozdiely medzi schránkami nevidím popravde
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať