Zavrieť

Porady

Oprava WC - napustaci ventil

ahojte,
vemenil som si naspustaci ventil, lebo stary bol uz cely od vodneho kamena a takmer nedopustal vodu.
Mam ten typ so spodnym dopustanim. Po namontovani a spusteni pritoku vody napusta vodu do nadrzky. Ale dost pri tom kmita co vydava aj zvuk. Co moze sposobovat jeho kmitanie?
dakujem za tip
3 komentárov     zbaliť
PotPalo vysoký tlak vody?
Petdro Skúška som aj zatvorené t napoly prítok vody nezmenilo to kmitanie.
Iný tip?
PotPalo a nedá sa nejako priviazať alebo pritlačiť napríklad kusom polystyrénu o bok, aby nekmital?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    faro1 je offline (nepripojený) faro1

    faro1
    Treba skúsiť zmeniť ťažisko plaváka povolením krídlovej matice na ramene a potom dotiahnuť.
    Naposledy upravil faro1 : 13.07.20 at 19:06
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    PotPalo takýto máme my už dlhé roky a nekmitá.
    mr.dred Ano, tie staré boli fajn, ale choď si kúpiť teraz nový... Pred polrokom som chcel vymeniť aj ja... 4x vrátený predajcovi, potom mi dporučil iný typ, že tieto majú nejakú výrobnú vadu...ale vraj niektoré kusy nekmitajú :-))
    PotPalo možno záleží ako sa tam dá tá vrchná gumička pod krytkou, na ktorej strane má dierku. Neviem. Možno gumená podložka pod vrchnáčik...
    mr.dred .. vyskúšal som snáď všetky dostupné babské aj chlapské rady... pomohla len výmena za iný typ...
      zbaliť

    Oprava WC - napustaci ventil

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.