Zavrieť

Porady

Pozor na podvodnikov

Dobry den,

Chcel by som vas upozornit na podvodnych robotnikov tmavej pleti zo Zahoria. Prisiel za mnou chlapik v reflexnej veste, ze ci nepotrebujem s niecim pomoct, ze maju teraz volno. Potreboval zvysit podlahu v garazi a chlapik hned zavolal svojho sefa, ten mi ponukol, ze za 250 € mi to spravi aj s materialom a teda ze to vyleje cestnym asfaltom. Cena bola dobra tak som suhlasil. Prisli dalsi chlapi, doviezli material a podlahu zvysili o cca 5 cm co bolo ok. Problem nastal ked veduci partie chcel peniaze a zacal ratat, ze tam dal ovela viac materialu a ze to bude za 1000€ ale ze mi da zlavu a nakoniec prisiel k cene 750 €. Hovoril som mu ze sme sa dohodli na 250 € ale on mi tvrdil, ze tam islo ovela viac materialu a zacal sa vyhrazat ze mu to musim zaplatit. Na to dobehol aj dalsi jeho pomocnik a vtedy som si uvedomil ze stojim proti 5 chlapom medzi garazami a ze ak sa zacne bitka tak nemam sancu. Nakoniec som im tych 750 € zaplatil. Viem, mal som zavolat policiu ale v tej chvili ked proti mne stalo 5 chlapov tak som neuvazoval racionalne.( mal som strach o seba a rodinu keby niekto prisiel) . Dajte si na tychto ludi tmavej pleti zo Zahoria pozor, ku mne prisli na starsom modrom Fiate Ducato valnik spz MA007EN. (Pohybuju sa v okoli Senca) Poucil som sa a s takymi ludmi sa uz nebudem bavit a uz vobec nie od nich nieco brat.
Usporiadat
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ja ti to napíšem otvorene!
Ty sám si vôl!
Bez akejkoľvek zmluvy, len na "čestné" slovo?
A za ďalšie - keď odišli - prečo si potom nevolal? A dám krk na to, že to ani žiadna firma nebude.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Len tak sa motat medzi garazami so 750 (zbytovnymi) eur vo vacku...?
Mozes ich oznamit aj dodatocne.
0 0
jelalim jelalim

jelalim je offline (nepripojený) jelalim

Ale ved oni Ti to za 250€ urobili. A ktomu Ti este aj za 500€ predali radu do zivota. 500€ je vcelku dobra cena, niektorych to stalo trojnásobok.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Takto dajako to robia
0 0
romana147 romana147

romana147 je offline (nepripojený) romana147

duves
Takto dajako to robia
Alebo si v cudzom meste na parkovisku
pristaví sa auto
z okienka sa opýta, ako sa dostane tam a tam
keď mu povieš, tak ti dáva niečo za dobrú radu
,
nebrať
nevysvetľovať
otočiť sa
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

romana147

Alebo si v cudzom meste na parkovisku
pristaví sa auto.....................................

Pred pár rokmi - pripálení - vraj ako sa dostanú ..... debovia (číslo mali ob druhý okres.... a vraj Rolexky ako darček - na.... a mne tie Rolexky - kua - padli na asfalt - a dotikali a sklíčko rozbité..
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
romana147
duves
Takto dajako to robia
Alebo si v cudzom meste na parkovisku
pristaví sa auto
z okienka sa opýta, ako sa dostane tam a tam
keď mu povieš, tak ti dáva niečo za dobrú radu
,
nebrať
nevysvetľovať
otočiť sa
Vobec nereagujem, raz taky na mňa skušal, že či mi môže vyrozprávať svoj príbeh, tak som mu povedal, najprv ja moj a bude dlhý. Kukal ako puk.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
misoft
romana147

Alebo si v cudzom meste na parkovisku
pristaví sa auto.....................................

Pred pár rokmi - pripálení - vraj ako sa dostanú ..... debovia (číslo mali ob druhý okres.... a vraj Rolexky ako darček - na.... a mne tie Rolexky - kua - padli na asfalt - a dotikali a sklíčko rozbité..
A pýtali peniaze za ne?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No pindali... ale PIN som im nedal - ale menší vyskakovací nožík (10 cm čepeľ) pri krku mu asi povedal svoje....
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať