Zavrieť

Porady

spoločná šachta

Bývam v dvoj bytovke 70-rokoch. Svokor spravil kanalizáciu že šachtu urobil na pozemku susedov 20cm od spoločného plotu. Väčšinou sa o šachtu starám Ja. Spravil som úpravy dna šachty osadil kanalizačné rúry na dno šachty ktoré som zabetonoval-beton do šachiet Voda odtiekla a splašky ostali na dne šachty. Teraz sused namontoval spätnú klapku na svoju rúru v šachte. Ked susedov syn osádzal spätnú klapku bľačal na mňa ako som si dovolil na ich polovicu dna šachty dať beton. Syn slabučký nemohol vysekať troška betonu . Pritom ked som spravil úpravy šachty Ja tak synov otec bol vtedy doma ked som to betonoval, a chválil. ALE SUSEDA NEBOLA DOMA TAK SOM TO ROBIL BEZ ICH POVOLENIA. Ked osadili klapku tak na spoločný plot kde je aj malá bránička dali drôt aby som sa nedostal k šach
marjankaj Ďakujeme za oznam. A teraz čo my s tým?
buchač Jančikám....tak to vyzerá, keď dvaja blbci majú jednu šachtu na dve prípojky...kuwa, jak u maďarov.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.