Zavrieť

Porady

Porucha DVD prehravaca - VYRIESENE

Ma niekto skusenosti s prehravacom Philips DVP 3260_12 ? Po par minutach nepretrzite preblikava okno nastavenia a zmrazi sa obraz. Prehravanie je uz nemozne. Dakujem
Naposledy upravil Lorw : 28.08.20 at 07:12
misoft 12 rokov starý prístroj - ani sa neoplatí opravovať.
A to preblikávanie - prestane čítať, možno je v háji krokový motorček, možno laser, prípadne sa ti to zadrhne.
Výstup SCART a kompozit, prehráva v 4:3. Prehrá len DivX a Xvid, mp3,jpg. Na moderné kodeky už nemá.
Rada: odnes do elektroodpadu a za pár € si kúp (ak potrebuješ) niečo lepšie.
Lorw 12 rokov to bez problemov prehravalo vsetky kodeky. Aj teraz to funguje asi 5 minut a potom zacne vyskakovat okno menu. Niekedy zamrzne cely prehravac. Neprehravam CD, ale z USB kluca
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Savard je offline (nepripojený) Savard

    Savard
    Podla popisu poruchy toto nevyzera na hardwarovu poruchu ani z lietadla. Tlacitka sa len tak pravidelne po 5 minutach nezapnu. A "zmrazovanie" je typicka porucha softweru. Zapni prehravac a stlac tlacitko vysunutia CD. Vtedy zadaj cislo 55. Objavi sa ti aktualny softwer. Na strankach Philipsu podla presneho nazvu prehravaca vyhladaj novy softwer. Ja som tam nasiel DVP 3260_12. bin. Ak ho mas rovnaky, nevadi. Napal si ho na CD a vloz do prehravaca. Preinstaluje sa ti na novo a vymaze virusy
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Lorw Dnes to skusim. Neda sa to preinstalovat z USB kluca ? CD nemam, uz ich nepouzivam
    Savard Neda. USB sam nenabootuje, CD ano. Podotykam, musi to byt CD. Ziadne CDRW, alebo DVD
    Lorw Napalil som stiahnuty softwer na CD / rovnaky som mal aj v prehravaci /. Prehravac nabootoval CD, po pol minute ho vyplul a resetoval sa. Zmizli vsetky poruchy / aj tie, ktore som tu nespomenul /.
      zbaliť

    lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

    Strojár lubko6394
    A čo vlastne riešiš ? Podľa všetkého máš starý šunt a prehrávaš na ňom USB ktorý sa dá prehrať na PC, TV, STB ... Ak ti to nestačí kúp nové. Ak je závada aj malá čosi bude stať súčiastka a k tomu čas opravára a to ešte s neistým výsledkom. Počítam min. 30 Eur a na mieste opravára by som sa s tým ani nezaoberal.

    Porucha DVD prehravaca - VYRIESENE

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.