Zavrieť

Porady

Rodičovský príspevok po výpovedi

Od novembra mi končí pracovný pomer dohodou. Som na rodičovskej dovolenke, predtým som poberala materskú. Akú výšku rodičovského príspevku by som mala dostávať po skončení pracovného pomeru do konca rodičovskej dovolenky?
veronikasad Oprav si názov témy ... po skončení pracovného pomeru. Inak, prečo si s tým súhlasila ? Je to pre teba nevýhodné, pokial nemáš nové zamestnanie ...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    Rodičovská dovolenka ti skončí skončením PP. RP budeš dostávať stále rovnaký - do dovŕšenia 3 rokov veku dieťaťa. teraz je to tuším 370 eur

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Výška RP sa ti ukončením pracovného pomeru nezmení. Ak máš 730 dní poistenia v nezamestnanosti v posledných dvoch rokoch, môžeš rod.príspevok "prepísať" na manžela, ktorý ho môže poberať v súbehu so zamestnaním alebo podnikaním.
    Ty sa zaeviduješ ako uchádzač o zamestnanie a budeš 6 mesiacov poberať dávku v nezamestnanosti.
    Ak si počas RD nepracovala a máš nejakú nevyčerpanú dovolenku, na ktorú ti vznikol nárok počas MD a RD, môžeš si vymeriavací základ pre výpočet dávky v nezamestnanosti dosť navýšiť ...

    Rodičovský príspevok po výpovedi

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.