Zavrieť

Porady

Profesionálny register

Dobrý deň
vedel by mi niekto pomôcť ako odstúpiť od zmluvy (viď príloha).
Telefonicky som nič nepotrdzovala ,vrajže posielali predfaktúru obyčajnou poštou ale mne nič neprišlo.Až tento týždeň som bohužial prebrala doporučený list.Dátum na predfaktúre je 3.7.2020 ja som nič nepodpisovala ani som si nič neojednala.
ˇVolala som s nejakou pani s ich firmy .Povedala že som si vyžiadala predfaktúru dopor.poštou čo je klamsto.Neviem čo mám robiť 300eur nechcem zaplatiť ale neviem môžu ma dať na súd?´Dakujem za všetky odpovede.
Mila123 ako sa robila objednávka ich služieb? telefonicky? tak to uvádzajú na zmluve,,,,,,telefonické objednávky elektr. služieb sú záväzne objednané......a budete s nimi rozprávať opýtajte sa ich či oni sú tá firma, ktorá podvádza? na ktorú dal predseda KS trestné oznámenie? uvidíte ich reakciu, ja sa naťahujem (za jednu klientku) s nimi dosť dlho......a poznám ich praktiky, že sa predstavia ako Profesionálny register lekárov a pod.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Fikinko je offline (nepripojený) Fikinko

    Fikinko
    Nic neplat, vykasli sa na nich. Zmluva je obojstranny akt, musi byt podpisana obidvoma stranami

    Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

    Mária27
    Nemáš od čoho odstupovať.
    Odpíš im, že si žiaden návrh na takú zmluvu nedala ani si žiadnu ponuku neakceptovala, že ich môžeš nahlásiť ako podvodníkov.
    Osobne poznám prípad takého podvodného registra, ktorý zasielal zmluvy mladým podnikateľom hneď, ako požiadali o živnosť, žiadal 60 eur. Vtedy aj polícia vyzývala v TV, aby sa postihnutí prihlásili. Otázkou bolo aj to, ako sa to vraj dobrovolný "register" dozvedel.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Katy a R ešte v korunách to pýtali (len že tak dávno - neviem už koľko to bolo) .... a poniektorí naivní začínajúci živnostníci to aj zaplatili, lebo mysleli, že treba (že odkiaľ asi mali tie kontakty ...
    Mária27 Možno v korunách, tiež som takých poznala, čo poplatili ... Mysleli, že to musia.
    Fikinko Osobne by som im nic neodpisoval, ani s nimi nekomunikoval. V roku 2011 to bola firma Bib servis, ktora ziadala vyse 100 € za tipovanie MS v hokeji. Skusala to fingovanymi zalobami na sud. Aj ked im naletelo len 5 % ludi, tak pekne zarobili podvodnici. Nic som im neposlal, ani sa nebavil s nimi
      zbaliť

    Profesionálny register

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.