Zavrieť

Porady

Logicall

Prosim Vas fakturu 96,6€ som zaplatila 16.09.2020, potom 21.09.2020 som dostala email od vymahacej spolocnost Logicall ze mam zaplatit fakturu s povysenou sumou 107 eur. Ked som im odpovedala ze 16.09.2020 som uz zaplatila, oni mi tvrdia ze ale inkasne konanie zacali prave 16.09.2020 a nemozu za to ze system sa iba 21.09.2020 vygeneroval email a poslali mne mail. Mne sa to velmi cudne. Prosim Vas o radu, naozaj ma firma Logicall narok vyzadovat odo mna zvysok?
4 komentárov     zbaliť
Chobot Kedy bola faktúra splatná?
Agnes14 8.8.2020, s oneskorenim som platila fakturu s pokutou 5 € , povodna bola 91,6€.
Cudne sa mi zda to, ze som nemala k dispozicii informacie o navysenej sume 107 € , o zacati vymahani, o vymahacej spolocnosti, teraz dodatocne chcu odo mna este ten zvysok. V klude som zaplatila sumu o ktorej som vedela, a potom, o 5 dni neskor som dostala email od vymahacej spolocnost. Dnes mi aj volali, aj telefonicky mi tvrdili, ze inkasne konanie zacali 16.09.2020, hoci ma v ten den nekontaktovali, potom ako mam o tom vediet?! zvysnu sumu mam poslat na ucet vymahacej spolocnosti. A vyhrazaju mi ze ak ho nezaplatim tak este mi navysia ten zostatok (z oneskorenia), platnost je do konca septembra.
Soňa K Ak máš s nimi uzatvorenú Zmluvu, treba si pozrieť info o takejto situácii. Alebo majú niečo vo všeobecných obchodných podmienkach. O inkasnom konaní Ťa určite mali informovať načas a to, že systém generuje mail 5 dní, je nejaké čudné. A nie je to Tvoja vina. Zatiaľ by som im nič neplatila, treba zistiť informácie.
Agnes14 Dakujem za odpoved.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.