Zavrieť

Porady

Nerovnomerne rozvrhnutý pracovný čas

Chcela by som Vás požiadať o pomoc pri výpočte mzdy pri nerovnomerne rozvrhnutom pracovnom čase. Zamec nastúpil 24.9.20, týždenný prac.čas je 24 hodín a mzdy je mesačná 600,- Eur. Zamec odpracoval 2 dni po 8 hodín(16 hod)
Výpočet má byť:
600/16 * 40 hodín (40 lebo pracovných dní do konca mesiaca je 5?)

Prosím o pomoc, doteraz som sa nestretla s tým.
Ďakujem o odpoveď
6 komentárov     zbaliť
avalik pracu moze vykonavat v dnoch po - pia a so, ne su vzdy volne? v ktorych 2 dnoch konkretne pracoval?
Ivula práca je rozvrhnutá na pon-pia, pracoval v 24.9.,25.9.
avalik a v tyzdni 28.9 - 2.10.?
Ivula v tomto týždni nepracoval
ivka70 A preco? Zamestnavatel je povinny mu planovat zmeny podla pracovnej zmluvy.
Ivula opravujem sa zamestnanec pracoval 24.9., 25.9. a 30.9. po 8 hodín, pracovné smeny bude mať naplánované na 3 dni v týždni po 8 hodín
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Cely september mal 22 dni, jeden jeho den je priemerne 24/5 = 4,8 hod.
    Jeho PP trval 5 dni.

    5/22 *600 = 136,36 EUR bude jeho pomerna cast mesacnej mzdy za september,
    ak odpracoval vsetky naplanovane zmeny, ktore mal.
    Ivula ďakujem za odpoveď, a v prípade, že by neodpracoval tie smeny, ktoré by mal sa to inak ráta?
    ivka70 V takom pripade by mal mat napr. prekazku v praci na strane zamestnanca, zamestnavatela, dovolenku, sviatok a pod. Potom treba pracovat aj s tymi dnami/hodinami.
    Plan zmien robi zamestnavatel, ten musi dodrzat priemerne za 4 mesiace tyzdenny pocet hodin podla zmluvy.

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    ak by robil cely mesiac tak by zarobil 600
    nastupil az 24. ... september ma 22 prac. dni, 600 € / 22 dní x 5 dní = 136,36 €
    zamestnavatel ma pridelovat pracu podla PZ - ak pracoval aj 1. a 2.10. tak je to v poriadku, 24 dohodnutych hodin tyzdenne je splnene

    este doplnim:
    napisala si ze ide o dohodnuty tyzdenny pracovny cas 24 hodin a ze bude robit 3 dni v tyzdni po 8 hodin - tak to ale nie je nerovnomerne rozvrhnuty pracovny cas - je to pracovny pomer na kratsi pracovy cas a s pracou len v niektorych dnoch v tyzdni - ale rovnomerne kazda zmena po 8 hodin, a tiez sa ti nemeni pocet hodin v tyzdni
    Naposledy upravil avalik : 07.10.20 at 14:33
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Ivula ďakujem pekne, áno pokračoval podľa plánovaných smien. Moja otázočka ešte je, že v prípade tohto nerovnomerného PČ sa neprepočítava podľa skutočne odpracovaného času, ale podľa fondu aký bol do konca mesiaca? Či je to z toho dôvodu, že sa jedná o mesačnú mzdu? Ak by mal hodinovú tak sa to prepočítava podľa skutočne odpracovaných hodín. Tak to mám chápať?
    Ďakujem veľmi pekne
    ivka70 Ano, mesacnu mzdu prepocitavas pomerne k dnom trvania PP. Podobne postupujes, keby mal napr. PN ku cast mesiaca.
    Pri hodinovej mzde platis odpracovane hodiny.
    avalik suhlas s ivka70
    Ivula veľmi pekne ďakujem za vysvetlenie
    ivka70 Ake zmeny mu zadavas? Pri nerovnomerne rozlozenom pracovnom case mu musis nahrat kalendar, nie. ? Pri rovnomernom pracovnom case je jedna jeho zmena 4,8 hod. a odpracoval 24 hodin, cize 5 dni ....
    avalik doplnila som odpoved
      zbaliť

    Nerovnomerne rozvrhnutý pracovný čas

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.