Zavrieť

Porady

Susedske spory

Dobry den poradaci.Potrebujem poradit.Mal som spor so susedom ohladne tienenia stromu a komina z gamatiek a teraz sa msti tym,ze mi do toho komina dava kusky syrnych platkov a zamoruje mi izbu.Pomzte a poradte mi prosim,dakujem,Gelem.
4 komentárov     zbaliť
PotPalo dáva ti do toho komína... to kde ho máš?! Alebo sused príde s rebríkom?
Chobot Predpokladám, že vyústenie gamatiek bude na susedov dvor a vadí mu, že mu tam oborgelem vypúšťa spaliny.
oborgelem Presne ako pise chobot.Ale tie spaliny su neskdne,90% je vodna para,30 rokov mu to nevadilo,ale na OU nepochodil.Takze teraz sa msti.
ivka70 Mne to neskodné smrdi, prerob vyvody, nebudes mat problem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Treba otvoriť okno a poriadne vyvetrať.

    Alebo akú radu čakáš? Kde máš ten vývod z gamatiek? To prelezie plot a chodí ti po pozemku?

    Stále máš nejaký spor so susedom, možno to bude sused, čo má s tebou problémy.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    oborgelem Dakujem Ti za radu,ale zjavne sa dobre bavis,Ty by sisi mal dat iny nick,trosku zmenit pismenka a bude to vystizne.
    marjankaj Chobot má pravdu. Ako ti dosiahne do toho vývodu gamatiek, ak máš dodržaný predpísaný odstup od susedného pozemku? Alebo iba ty máš svoje práva?
    marjankaj Zrejme ašpiruješ na titul SUSED ROKA.
    Chobot A ty mu môžeš vypúšťať spaliny na jeho dvor? Prečo nemáš komín vyvedený do výšky strechy? Tam by ti sused na komín nedosiahol.
    buchač Chobot (Dnes 16:28) Prečo nemáš komín vyvedený do výšky strechy?
    ====================
    Lebo sa to nedá ?
    Lebo by to bolo finančne náročné ?
    Lebo by sa montážou komínov poškodilo zateplenie ?
    Lebo by tam bolo komínov habadej ?
      zbaliť

    lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

    Strojár lubko6394
    Čo to máš za gamatky s komínom ? A ako sa sused dostane k Tvojmu komínu ? Gamatky čo som mal ja mali združený prívod vzduchu a odvod spalín, takže čo nasali to isté + CO2 vypustili. Nebolo žiadne prepojenie medzi nasávaným vzduchom a miestnosťou. Takže či tam dáva plátky syra alebo síry by si v miestnosti cítiť nemal. Ledaže vetráš oknom v blízkosti gamatiek.
    oborgelem Dakujem,ale uz som zistil,ze treba podat trestne oznamenie a polisi poslu hasicov,ktori spravia analyzu na siru.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.