Zavrieť

Porady

Prečo sa nedá stiahnuť súbor z google Google Disk do PC ?

Ak uložím na google disk súbor napr. i fotku ak ju chcem ztiahnuť späť do PC nejde to. Do mobilu to stiahne. ( google učet som zriaďoval z PC a som tam prihlásený )
6 komentárov     zbaliť
misoft Možno máš nejaký bordel v PC. Pretože stačí v G.D. kliknúť PTM na fotku, vybrať Stiahnuť - prebehne kontrola a stiahne normálne. Prípadne máš nejako v PC zablokované sťahovanie z D.G.
comodo Mam eset smar security , tak bordel by som necakal. Ale netrvdim ze nie. Skusil som to na notebooku , nie je tam ani antivir a stiahlo to. Ze by v tom branil Eset ? To by musel byt bordel na googli disku. Vypol som na chvili eset a pripojil som sa na G.D. Nestiahlo to.
comodo Dovetok : obnovil som system a ide to. Muselo byt napriek antiviru nieco zasr....
misoft Ak máš W10 - ten zmätok ESET vyhoď - je zbytočný - a bojuje s Defenderom.
Vlastne - v desiatkách nepotrebuješ mať ďalší AV program. AVAST, AVG, ESET, Comodo, Kasperski - možno boli dobré - kedysi! Teraz už nie sú až také dobré. A keď ich ešte máš aj platené - zbytočne vyhodené prachy.
Jediné, čo W10 ešte akceptujú a nebojujú s tým - je MBAM (v Premium verzii) - to mám aj ja a necítim žiadne obmedzenia - MBAM zakročí skôr ako Defender. A necítim žiadne spomalenie. A mám zapnuté všetky ochrany - webovú, proti malware, ransomware, zneužitím.
Gabriel 513 Co znamena "nejde to"? Nezobrazi sa ti ponuka na stiahnutie, alebo je siva/neaktivna, alebo je aktivna, kliknes na nu a nic sa nestane?
Gabriel 513 Tipujem poslednu moznost - mozno sa ti automaticky stiahne do adresara "stiahnute subory"
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Prečo sa nedá stiahnuť súbor z google Google Disk do PC ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.