Zavrieť

Porady

Nahravanie hovorov

Mozem na vlastnom telefone nahravat uskutocnene hovory ? Pripadne ich pouzit v sudnom spore ako dokaz
Naposledy upravil Diclovit : 05.11.20 at 06:44
6 komentárov     zbaliť
buchač Prečo mám u zlatej žily pocit, že sa jedná o jeden nick, ktorý už nie raz víril (pod inými nickmi) zbytočne vodu ohľadom správy bytov ?
buchač Diclovit (Dnes 21:43) na dobru noc by si mohol este dat cele znenie zakona 182/1993
=========================
...a včul je to jasné jak oči.
marjankaj Že by Milan diskutoval s Karasom?
buchač Nie, nie...tu sa jedná o úplne inú osobu.
ivka70 Vymazane komentare:
Diclovit (Včera 10:10) zaznam potrebujem ako sukromna osoba voci podvodom spravcu bytov
kopretinka (Včera 10:14) Prečo nie písomne? To neodškriepi a na súde uznajú bez problémov.
Diclovit (Včera 10:19) na pisomne nereaguje
kopretinka (Včera 10:35) Ste spočenstvo alebo?
ivka70 (Včera 10:37) To nebudes moct pouzit ....ak ide o podvod, ten musis vediet preukazat, nestaci rozhovor s niekym.
marjankaj (Včera 10:59) A ako ti správca telefonicky ublížil?
Diclovit (Včera 12:00) Okrem vulgarnych urazok spravca priznal podvody - s tym, ze ich vsade poprie
dmc (Včera 16:38) pokial vies preukazat podvody iba nahravkou na mobil... tak na to rovno zabudni
Diclovit (Včera 17:13) este aj podla odoslanych mailov, na zaklade ktorych som si splnil svoje povinnosti vlastnika bytov. Spravca sa tvari, ze ziadne nedostal, no mne po kazdom precitani mailu prijimatelom pride mail o precitani mailu
misoft (Včera 17:21) A vie on o tom, že ho nahrávaš? Ak nie - takáto nahrávka je ti na dve veci .... na ... Lebo je nelegálna!
Diclovit (Včera 17:29) Použitie takto získaného dôkazu je možné len v prípade, že záujem na použití dôkazu pre preukázanie práv jedného subjektu prevýši nad právom na ochranu osobnosti. To v prípadnom súdnom konaní preukazuje takzvaný test proporcionality
sito (Včera 17:33) "zaznam potrebujem ako sukromna osoba voci podvodom spravcu bytov"

A v čom ťa podviedol? Ako? Teba môže len na platbách za užívanie bytu. Ak máš doklad o všetkých platbách. Ak nerozpočítal spoločné náklady domu, tak ako ste sa dohodli v zmluve o výkone správy? Tak niektorých mohol zvýhodniť a iných poškodiť. Ak sa to týka FPÚaO, tak to potom podviedol všetkých. Ak to ostatných nesere, prečo by to malo teba? ?
Diclovit (Včera 17:43) podvodne ma obvinil, ze som mu nenahlasil povinne udaje. Na nahravke je to vsak jasne dokazatelne, ze som si svoju povinnost splnil Zamestnankynu donutil spravca klamat, ze ziadny hovor som nou neuskutocnila
sito (Včera 17:52) Aké údaje? Ak máte vodomery v bytoch? Odpisuje ich domovník, prípadne rádiom sa údaje zbierajú. To isté pri meračoch tepla. A ešte zbiera aj počet osôb bývajúcich v byte podľa mesiacov, osobomesiace. Nové osoby v byte? Aké? Číslo topánok? Či či máš kovid test/ negatív?
Diclovit (Včera 18:13) Otazka znie, ci je mozne pouzit ako dokaz nahravku. Nie o obsah nahravky
sito (Včera 19:53) Ty môžeš. No čo na to sudca? Nezoberie to obrazne? Akože, no nie, toto nie! A myslíš si, si si istý, že máš čisté svedomie?
Diclovit (Včera 20:31) ciste, bol som na testovani
sito (Včera 20:44) Tak to ti súd uzná ako dôkaz. Ani nahrávku nebudeš potrebovať.
Diclovit (Včera 21:43) na dobru noc by si mohol este dat cele znenie zakona 182/1993
misoft (Včera 22:16) Veď si to nájdi - Google nemá karanténu.
sito (Dnes 07:35) Vraj ráno býva múdrejšie ... Ten test, môžno nie si clovid Di ...? A to tvoje svedomie, podľa predpokladu. A na dobrú noc by ti bola celá 182ka na, na, .....
sito [url]https://www.youtube.com/watch?v=zG1jwte3HH8[url]
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

dmc je offline (nepripojený) dmc

dmc
Nekonkrétna odpoveď na nekonkrétnu otázku:

Môžeš nahrávať a aj nemôžeš.

Môže to byť dôkaz a aj nemusí.

Odporúčam najskôr použiť google- a ak niečo nebude jasné potom zadať konkrétny dotaz na konkrétnu situáciu.

Napríklad tu: https://www.finreport.sk/podnikanie/...potrebny-vzdy/
Diclovit zaznam potrebujem ako sukromna osoba voci podvodom spravcu bytov
Diclovit Citim, ze sa pise HANBIS. Podrobnosti nie su dolezite, aj tak nikto neporadil

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.