Zavrieť

Porady

U Starej Blažkovej II.

Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Voľné pokračovanie.
Usporiadat
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

pavol54
anet
Musím uznať, že po dlhej dobe "vypotili" zo seba niečo normálne. Veď teda zastrašovanie povinným očkovaním zdravotníkov, policajtov, vojakov a pod. už skúsili a zistili, že ľudia radšej odídu do výsluhového dôchodku, zdravotníci dajú výpoveď, opatrovateľky pôjdu opatrovať do zahraničia ... tak snáď je jasné, že tadiaľ cesta nevedie. A školy sa podľa vyhlásenia ministra tiež nemali plošne zatvárať https://www.ta3.com/clanok/217432/li...nzilia-nepacia
jednej veci nerozumiem prečo sa odborníci v zdravotníctve nejdú dobrovoľne na 100% očkovať samé dezolátne myšlienky ma prepadajú, druhá otázka čo mi vrta v hlave tí čo boli očkovaní a prijali ich do nemocnice s kovidom akou vakcínou boli očkovaní?
Každý má svoj zdravotný stav a tiež sa vyberá čo je menšie riziko.Ak sa nedá zaočkovať,jednoducho to riskne.Problém je že väčšina ľudí čo sa nechcú dať očkovať nevedia čo riskujú a majú mylný dojem že sa môžu niekde skryť.Ale nemôžu.Je to ruská ruleta.
7 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

bjuty smis
že na ňu ešte máte nervy
92 barcelona )))))))))))))))))))))))))))))))))))

tu máte čerstvejšie

https://spravy.pravda.sk/domace/clan...rusu-podlahla/
*
Mám na ňu nervy.Nevadí mi diskutovať a vysvetľovať.Vieš čo mi vadí a na čo nemám nervy?Nemám nervy na slovník tejto vlády a jej prívržencov.Nemám nervy na to,že in sú vulgarizmy,Na to nemám nervy a nechcem na to mať nervy.Vulgarizácia tejto spoločnosti a jej predstaviteľov je v mojich očiach neprípustná.
5 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

7 2
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

anet
Tweety
Áno, to je pravda, ľudia zomierajú a noví sa (noe novy) rodia. Len mi povedz, čo by si povedala, keby tak zomrel(zbytočne) niekto tvoj blízky, či by si povedala to isté. Netreba nič né len toleranciu, pokoru k životu a nie pomýlené názory niektorých.
Joooj, to by si pre mna musela mat fenixa. Casom prebolelo a preboli iba spomienky ostanu. Ale inak biologicky som iba cicavec a stavovec, ktoreho zmyslom zivota je odovzdat geneticku informaciu.
Len toľko,tu už asi nič nepomôže. Zbytočne hádzať hrach o stenu.
6 2
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

4 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

.
355871068_6209720945815451_4014262994923422512_n.jpg  
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

https://dennikn.sk/minuta/2601538/
Hore dole... Nema problema...
3 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

korela
Každý si ho urobí po svojom.
Demonstrace 17. listopadu, Staroměstské náměstí, 15h
Ako napísal takmer pred 200 rokmi Jonáš Záborský:
Slováci
Prečo sa ten slovenský ľud každého tak bojí?
Doja si ho sťa kravičku a on ticho stojí!
Ľudia idú ako ovce, kam ich baran vedie,
a ku stolu chodia vtedy, keď je po obede.
Vyvolia si za vyslanca, koho im rozkážu,
a keď majú raz ruky voľné, sami si ich zaviažu.
Či to tak má byť naveky? Niet Slovákom rady?
Kto si sám nevie byť pánom, nedočká sa vlády!
3 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

buchy, v anet ti rastie konkurencia ... nedá sa ... a má dobrý zmysel pre humor ... ten už väčšinu poráďákov opustil
3 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

A čo s tým? Myslíš si, že sa protestami prestane šíriť covid?
3 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

anet
Tweety
Keď už hovoríš o fóbiach, tí, čo si nechcú dať masku alebo respirator alebo vakcínu, netrpia fóbiami? Oni sú mimo reality sveta!?
Pouc ma, akou fobiou trpia? Ze ziju normalne? Naucili sme sa zit s roznou kulturou, s roznym vierovyznanim, dokonca aj s LGBT ... naucime sa zit aj s ludmi v maskach, igelitoch.
Prečo by som ťa mala poučovať? Na to musíš prísť sama. Prečo máš furt problém s ľudmi, ktorí dodržiavajú opatrenia, ktoré si táto doba vyžaduje? Či čakáš, kedy dostaneš tzv. po nose a potom sa zorientuješ? Ale to už možno bude aj neskoro. Treba sa správať zodpovedne, veď sloboda je aj o tom. Tá nie je len na jednej strane. Slobodu chce každý len niektorí ju chcú iba pre seba.
4 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

kukučka
a ešte citát:

Kdyby se někomu chtělo ztrácet čas pitomostmi - tak by si mohl udělat tabulku s různými poživatinami, léky, tekutinami, dietami a vlastně s čímkoli jiným.
A pokud si ještě ke každé položce zapíše kdy byla prohlašována za úžasnou a nenahraditelnou a kdy naopak za škodlivou a životu nebezpečnou, tak zjistí že se tato prohlášení zcela pravidelně střídají. Vždycky když už "všichni" nějakému tvrzení uvěří a dokonce se podle něj i třeba začnou chovat, tak se objeví "úžasně překvapivé" prohlášení, že podle nejnovějších výzkumů je správný přesně opačný názor a "vždycky když už všichni tomu novému tvrzení uvěří atd.", tak následuje návrat k předchozímu opaku.
Toto presne sedí na klasické maslo, slepačie vajcia a bravčovú masť.
4 1
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka


Presne, preto som tu tu dala.
4 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
Nechcete vypočuť, nemusíte, odpovede na vaše otázky sú tam.
Presne tak. Každá minca má dve strany.
Lenže čo už, ak niekto berie SMEtiarov, DebilovN alebo klamárov z Aktualít za písmo svaté ...
Nevravím ani o tom, že sú naočkovaní nenávisťou až do het.
vaccine-oneup.gif  
5 2
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
anet
Mila123
sama som mu prispela......
No ak si usudila ze tym "panovi doktorovi" pomozes vyriesit jeho vlastnu flustraciu ... tak preco nie.
To by chcelo znovu do lavíc ZŠ na gramatiku SJ a nevypisovať spletaniny.
Ak, tak FRUSTRÁCIU. Flus.... nepoznam.
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kukučka
Doktorka, tí čo sa dali očkovať vari neriskovali? Pribúda správ o postihnutých a o mŕtvych po očkovaní. Množia sa a vzápätí sú mazané príspevky ľudí. Písala som už, pozrite otvárací ceremoniál OH v Londýne. Nenahovárajme si, že všetko sú hoaxy, napr. videá o zmene krvi očkovaných, čo sa v nej nachádza, akési paličkové hviezdice. Teraz mi vyskočila ukážka na FB z ceremoniálu OH Barcelona1992!!! Hrôza, už v 1992! Máte odvahu si to pozrieť?
https://www.facebook.com/10000251707...5154599663160/
Ja sa ti čudujem, že "žerieš" takéto nezmysly... Pozrel som si - účelovo zostrihané! Profil Pravdo Hladač - na 100% antivaxer....
Naposledy upravil misoft : 09.11.21 at 16:22
3 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
Ja na rozdiel od teba, či vás, najprv pozriem, ...
..., ináč táto debata nemala zmysel.
Každý pozerá a či číta to, čo mu vyhovuje a podľa toho sa zariadi.
...a mne je úplne jedno, aký má niekto iný názor. Ten svoj nikomu nevnucujem, no na zmenu môjho sú potrebné poriadne argumenty...a zatiaľ som ich nevidel.

Poopravím ťa...táto debata absolútne nemala, nemá a ani nebude mať zmysel.
Že prečo ? Lebo tým mudrovaním aj tak nikto z nás nič nezmení.
Tie smiešne štrajky pred obchodmi alebo dokonca v nich ? Choré.
Vymýšľanie hoaxov alebo ich zdieľanie a šírenie ? Choré.
Odhováranie (dokonca lekárov) od očkovania ? Choré.
Chorá doba, chorí ľudia...
Naposledy upravil buchač : 09.11.21 at 21:53
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lujza.j
Na prilbe:žiadne nutene očkovanie
Lui... tak som si pozrel tú fotku - podrobne! Je to fotomontáž!
Na fotke je niekoľko znakov fotomontáže. Vyznačil som tie najviditeľnejšie. Ak si to poriadne zväčšíš, je to vidno, že to akosi nepasuje.

Sa čudujem, že si na to skočila.
FB_IMG_1637502266727.jpg  
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

anet
Tweety
Mne? Nestačí počet ľudí, ktorí už zomreli na vírus alebo s vírusom, tí s ťažkým priebehom a pocovidových chorých? Myslíš, že keď si pred tým budeš zatvárať oči, že už to už nebude existovať? Treba to brať ako fakt, uvažovať triezvo a bez paniky a hllúpych invektív na tých, ktorí berú ohľad seba a svoje okolie,a dokonca aj na úlne neznámych .
Ja pred tym nezatvaram oci, beriem to ako fakt. Ludia zomieraju ale aj sa novy rodia.
A o triezvom uvazovani by sme mohli este dlho polemizovat. Ze teda kde je este logicka hranica medzi uvahou a panikou.
Áno, to je pravda, ľudia zomierajú a noví sa (noe novy) rodia. Len mi povedz, čo by si povedala, keby tak zomrel(zbytočne) niekto tvoj blízky, či by si povedala to isté. Netreba nič né len toleranciu, pokoru k životu a nie pomýlené názory niektorých.
Naposledy upravil Tweety : 24.11.21 at 10:30
3 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Fakt si nepochopil....prisámfakt.
2 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

akoby ich jedna mater mala , alebo otec a syn v plnej paráde
317325718_464682389129820_1482223099922310851_n.jpg  
3 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať