Zavrieť

Porady

Moze mi certifikat z Excelu pomoct v kariere?

Dobry den, zvazujem, ze si zakupim cez internet online kurz z Excelu, po ktoreho absolvovani by som mala obdrzat certifikat. Myslite si, ze je to dobra investicia do buduceho rozvoja kariery?
Naposledy upravil wATAw : 05.11.20 at 22:33
4 komentárov     zbaliť
marjankaj A koľko euri to stojí?
wATAw Je viacero mozností, urcite si budem vediet vybrat z ponuky. Len ma zaujíma, ci to vobec aj ma vyznam
marjankaj No ak to stojí viac ako 1000 €, tak to bude určite kvalita.
misoft ...pre "lektora"
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    ani nie tak certifikat ako zvladnutie excelu - certifikat za teba pracovnu ulohu neurobi

    zalezi aj ake mas vzdelanie a kam chces smerovat karieru

    ... a aj gramatiku by to chcelo oprasit ak chces pracovat v kancelarskej pozicii
    wATAw Samozrejme, ze sa ho chcem lepsie naucit, nie si ho len kupit. Mam zaklady, ale chcela by som sa zdokonalit.
    Pytam sa vseobecne, ci je vobec taky certifikat akceptovany.
    Gramatiku? Poucte ma, prosim
    avalik prejdi si najprv videa na youtube, tie mas zdarma ... a dolezite je kde chces robit, lebo s excelom sa da "carovat" ale niekde staci zvladnut kontingencne tabulky

    gram. si si uz opravila

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Priznam sa, ze neviem o zamestnavatelovi, ktory by taky certifikat vyzadoval alebo by vdaka nemu priradoval nejake vyhody.
    Ak je to "len" Excel, pride mi to ako vyhodene peniaze.
    Skor sa da uchytit uz s s programovanim, aj ked hovorit o programovani v Exceli je trochu odvazne , ale ked uz, tak by som stala o certifikat z VBA programovania. Ak ma k tomu clovek vztah. Ale tiez je to o tom, ze radsej 3x vediet ako raz to podlozit certifikatom.

    Mikae je offline (nepripojený) Mikae

    Mikae
    Mám dojem, že dnes už berú zamestnávatelia ovládanie excelu ako samozrejmosť a ak ho ovládaš, tak platiť za kurz kvôli certifikátu je zbytočnosť. Ich nebude vôbec zaujímať certifikát, ale či vieš v ňom dobre robiť - moja skúsenosť, papier nepýtal nikto. Ale ak máš len základy a chceš pracovať na pozícií, kde ho budeš využívať vo veľkom, tak určite by to chcelo zdokonaliť.

    Moze mi certifikat z Excelu pomoct v kariere?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.