Zavrieť

Porady

Sparovanie sluchadiel

Ahojte, kupila som bezdrotove sluchadla, ale napriek vsetkym nastaveniam(bluetooth a pod.) mi funguju len na jedinom mobile. Ako zistim, s ktorymi zariadeniami si viem sparovat tieto sluchadla? Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Precitas si navod.
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    duves To je posledna možnosť. Tieto vecičky sa vyrabaju či predavaju beznavodove. Máme doma novy televízor, kupil som ho mojim dievčatam za starostlivosť. No a navod žiadny, da sa stiahnuť z netu, ale tam nič nie je. Ovladanie je jednoduche, je to smart TV.
    ivka70 Otazka nebola o tom, ako tie sluchadla zapojit, ale o tom, s akymi zariadeniami je to zapojitelne.
    Teda napriklad aky typ bluetooth to dokaze rozoznat a pod.
    A to tie navody o nicom zvycajne pisu.
    Pidgey to je sice pravda, ale z kontextu celeho je rozumnejsie skor hladat sposob a poradit ako to sparuje aby jej to hralo, nez poradit precitat navod, lebo obrazne povedane ked mas bluetooth, tak si ho spraujes s akymkolvek inym bluetooth. Obmedzenia podla mna nie su v HW, ale v nastaveniach alebo ovladacoch. Tvoja odpoved by sedla na to ak by sa spytala stylom "Ahojte, kupila som bezdrotove sluchadla, ,ako zistim, s ktorymi zariadeniami si viem sparovat tieto sluchadla? Dakujem"
    a na to by som jej poradil skor google ako navod.....
    ivka70 Aka otazka, taka odpoved ... nehladaj v kontexte nieco, co tam nie je.
    Ak by sa chcel zadavatel opytat na postup, tak to tam napise ....
    A ci si ho precita na prilozenom papieri alebo najde na googli, je jedno.
    Ale je jednoduchsie tu napadat odpovede, ze ?
    Pidgey zjavne mas problem citat s porozumenim. Ja som ti napisal v zmysle ze tvoja odpoved nebola vhodna na jej polozenu otazku. 2/3 z jej zadania bolo o tom co ma za problem a na zaver sa spytala jednu otazku. Ak ignorujes cely predosly text tak potom aj ta tvoja opoved vyzera ako vyzera....nechajme to tak.
    A nie, nie je jedno ci si precita navod na papieri, alebo na googli - opat problem s citanim s porozumenim. Na googli najdes totiz x diskusii, kde ludia riesia podobne problemy., a aj ked nemusi byt pisane o presne tom istom probleme, casto sa da z toho odvodit riesenie. Keby si sa vyznala aspon troska do toho , k comu si odpovedala, tak jej nedas taku odpoved.
    A ci je jednoduchsie napadat odpovede? Nie, nie je . Je jednoduchsie hlupe odpovede odignorovat, ale ja som si dal aspon tolko namahy ze som napisal moju skusenost ako som mal , ked sa zariadenie spravalo presne ako pisala zadavatelka., a tolko namahy aby som vysvetlil aj vyssie tebe ze problem nebyva v HW ale v nastaveniach. Mozno ak byva problem v HW, tak je to mozno 0,1-1%., tak asi taku mala relevantnost tvoja odpoved....
    Ale je take zlozite si priznat vlastnu nevedomost, ze ?
    duves Chystam sa kupit velke sluchadla k TV na toto rozhranie, nie je to však akutne. TV som objavil v smartfone. Ak to vypadavanie je pravidelne, ide o nekompatibiltu a nič sa s tym neda urobiť.
    Hedviq dakujem, presne to je moj problem. navod som citala, ale toto tam nie je
      zbaliť

    Pidgey je offline (nepripojený) Pidgey

    Štastný človek :) Pidgey
    skus pred tym ako si ich sparujes s druhym zariadenim, na tom prvom vypnut bluetooth. Pokial su uz napojene na jedno zariadenie, tak sice ich s druhym sparujes,ale hrat ti nebudu, lebo su uz pripojene na to prve. Teda aspon ja som maltakyto pripad a vyriesilo to spominane riesenie.....resp vypni bluetooth na tom prvom a vypni zapni sluchatka, aby sa napojili na to druhe zariadenie....

    Sparovanie sluchadiel

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.