Zavrieť

Porady

Vytvorenie vlastného krytu na mobil

Na stránke xxxsk/kryty-s-vlastnym-motivom je možnosť vytvoriť si zadný kryt na mobil s vlastným motívom. Najprv si vyberieš značku mobilu, typ a ako posledné typ krytu. Potom je to už kreatívna záležitosť. Je možné vložiť vlastný obrázok, text alebo grafiku z galérie. V galérie majú všelijaké obrázky či nápisy bez pozadia. A tu je môj problém! Chcem samozrejme vložiť vlastný obrázok ale bez pozadia a to sa mi nedarí. Skúšal som úpravy obrázku do formátu PNG ale nikdy sa mi to nepodarilo spraviť tak, aby bol obrázok bez pozadia. Viete mi poradiť ako nato??? Môj obrázok je s nápisom v čiernej farbe.
Naposledy upravil ivka70 : 17.12.20 at 20:19 Dôvod: Reklama
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Daj si do googla:
    Remove Image Background
    Najde ti niekolko aplikacii, ktore to robia.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    marek-lepi Áno skúšal som, ale vždy po vložení na danej stránke bol obrázok s bielym pozadím
    ivka70 Tak skus inu, photoshop to napr. tiez vie.
    marek-lepi To bolo ako prvé, pozrel som si aj aký formát majú obrázky v galérii na webe ale moc mi to nepomohlo lebo je to tiež len PNG. Tu moja znalosť v úprave obrázkov končí lebo si neviem s tým rady.
      zbaliť

    Vytvorenie vlastného krytu na mobil

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.