Zavrieť

Porady

štekajúci pes v byte podomnou

Tak mi vy najsammilujúci psíčkari netolerantní poraďte, ako mám riešiť štekajúceho psa v byte podomnou, od rána v kuse šteká, tá jeho úchylná majiteľka si nedá povedať, nepomohla žiadna forma sťažnosti: mestská polícia, štátna polícia, osobný dohovor, odkaz na dverách, ochrancovia zveri, nič.
teraz buďte múdri.
alebo si to mám z krátkej cesty vybaviť s tým tchorom smradľavým? však mi tá jeho hajtra odkázala, že vybavte si to so psom....múdrosračka
10 komentárov     zbaliť
veronikasad Preco steka? Nechavaju ho sameho doma alebo stekotom reaguje na pohyb osob okolo vchodových dverí?
marleau sám je doma
marleau ale pýtal som sa na riešenie, no už netreba, už som to vyriešil, už nešteká, už nebude
pavol54 už si mu dohovoril?
veronikasad Ako si to vyriešil?
kopretinka Ako ho poznám,tak sa radšej nepýtaj.........
pavol54 bude psí sádlo
marleau už doštekal, tchor prašivý
korela Na vine je majiteľ, nie pes. Buď zlý výber plemena, alebo nevie, čo je pes. Nestará sa o neho. Asi najznámejší psí psychológ https://www.youtube.com/results?sear...+desensk%C3%BD
marleau mňa nezaujíma, aký typ tchora úchylák v susednom byte chová,, tu treba riešiť takýto problém
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pavol54
Inak to je vážny problém cynizmu najmä tam kde majú malé dieťa, idú mu zuby celú noc nespí a keď konečne zaspí zaúraduje mohutný psí štekot a je po spánku a znova plač. komu dať uspávací prostriedok dieťaťu alebo psovi? a dohovor s majiteľom nezaberá.
3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
buchač Aj majiteľ psa sa potrebuje vyspať...a niet nad budíček v patričnú dennú a či nočnú hodinu formou hudobnej produkcie ľudovej hudby, operných árií a či rocku.
...o príklepovej vŕtačke ani nevravím.
pavol54 i tak še dá
korela Pre každého, nielen pre deti. Riešili sme podobný problém ešte v 80. rokoch, a to nebol ešte pes (alebo aj traja) na každom pozemku ako dnes. Odpoveď býv. miestneho úradu - pes je na to, aby štekal.
Najprv predchádzala slušná prosba u majiteľov, aby ho aspoň na pár hodín zatvárali. Vysoký fistulový štekot v jednom kuse od rána do večera, keď prestal, začala vedľa z druhej strany štekať počas noci kólia. Tá bola počas dňa ticho.
Ten "susedský zákon" s obťažovaním susedov všetkým možným je stále v praxi úplne nepoužiteľný. A je úplne jedno, či ide o byt alebo RD.
  zbaliť

štekajúci pes v byte podomnou

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.