Zavrieť

Porady

Upozornenie k formuláru k dani z motorových vozidiel

Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Upozorňujeme, že nový formulár daňového priznania pre daň z motorových vozidiel zatiaľ nie je zverejnený na portáli finančnej správy.

Aktuálny formulár s označením DMVv15 je platný pre zdaňovacie obdobia, ktoré končia 31.10.2020. Finančná správa robí všetko pre to, aby bol nový formulár čoskoro zverejnený. Na nových tlačivách tak zatiaľ nemožno podávať daňové priznanie.

Lehota na podanie daňového priznania sa predlžuje z 31.1.2021 na 31.3.2021.

https://www.financnasprava.sk/sk/pre...o-dzmv-2021-ti
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Pochváliť
Dáša_
Stále platí, že nový formulár nie je zverejnený a DP k dani z MV za cely rok 2020 sa nedá podať?
Asi áno. Pýtal som sa na FS v piatok a povedali, že nové formuláre ešte nie sú.
2 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Pochváliť
aktaK
prosím, aká je tam zmena? ja som uz tlacivo za rok 2020 odoslala a zaplatila dan
zmeny sú tu vyznačené farebne https://www.slov-lex.sk/pravne-predp...4/361/20201201
1 0
aktaK aktaK

aktaK je offline (nepripojený) aktaK

Pochváliť
práve som zistila, nakoľko sa mi podarilo už 3.1. poslať DPzMV, že budem opäť podávať nové "RIADNE" DP (nie opravné), nakoľko sa bude naň prihliadať ako na nepodané.....
a cenník za M1 sa nemení....
1 0
aktaK aktaK

aktaK je offline (nepripojený) aktaK

Pochváliť
prosím, aká je tam zmena? ja som uz tlacivo za rok 2020 odoslala a zaplatila dan
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Pochváliť
aktaK
prosím, aká je tam zmena? ja som uz tlacivo za rok 2020 odoslala a zaplatila dan
elektronicky?
0 0
aktaK aktaK

aktaK je offline (nepripojený) aktaK

Pochváliť
áno elektronicky, normálne mi islo podat za celých 12 mesiacov za 2 autá, ziadne hlásenie mi nedávalo....

práve pozerám, priznanie riadne podane 3.1. žiadne upozornenie zo strany FS mi neprišlo, tvári sa to, že je všetko OK

ono fakt je pravda na tom, že pan boh še nekazal šalic
Naposledy upravil aktaK : 07.01.21 at 19:01
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Pochváliť
aktaK
áno elektronicky, normálne mi islo podat za celých 12 mesiacov za 2 autá, ziadne hlásenie mi nedávalo....

práve pozerám, priznanie riadne podane 3.1. žiadne upozornenie zo strany FS mi neprišlo, tvári sa to, že je všetko OK

ono fakt je pravda na tom, že pan boh še nekazal šalic

no tak si porovnaj so vzorom DMVv20 Daňové priznanie k dani z motorových vozidiel za zdaňovacie obdobie od 2020 (platné od 1.12.2020)
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Pochváliť
Stále platí, že nový formulár nie je zverejnený a DP k dani z MV za cely rok 2020 sa nedá podať?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pochváliť
Niečo mi vŕta v hlave - preto len tak
Nie je náhodou určená lehota na podanie? A ak nepodáš - dostaneš pokutu? (Väčšinou štát nikdy "nie je vinný", ale daňovník, aj napriek tomu, že tlačivá neexistujú).
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Pochváliť
misoft
Niečo mi vŕta v hlave - preto len tak
Nie je náhodou určená lehota na podanie? A ak nepodáš - dostaneš pokutu? (Väčšinou štát nikdy "nie je vinný", ale daňovník, aj napriek tomu, že tlačivá neexistujú).
Prečítaj si zákon.
Termín je posunutý do 31.3.2021
0 0
deskos deskos

deskos je offline (nepripojený) deskos

Pochváliť
Dobrý deň. Na stránke finančnej správy bolo pridané nové tlačivo Daňové priznanie k dani z motorových vozidiel za zdaňovacie obdobie od 2020 (platné od 1.12.2020)
0 0

Porady, ktoré by ťa mohli zaujímať

Prihlás sa a sleduj na hlavnej stránke len Porady, ktoré ťa zaujímajú.

Podobné témy

  1. Príspevkov: 1, Posledný príspevok: 06.04.10
  2. Príspevkov: 4, Posledný príspevok: 10.12.09
  3. Príspevkov: 7, Posledný príspevok: 02.03.08
  4. Príspevkov: 34, Posledný príspevok: 27.12.06
  5. Príspevkov: 17, Posledný príspevok: 31.01.06