Zavrieť

Porady

MRP - Prevod roka zabudnuta faktura

Ahojte.

prosim poradte. V MRP som si spravila prevod roka, avsak zabudla som pri jednej fakture, ze ju mam len v zozname uhrad (nebola uhradena, len som ju tam z nejakeho dovodu dala), tym padom, ze pri prevode roka bola oznacena ako uhradena, mi ju nepotiahlo do noveho roka ako neuhradenu..
Viete pomoct, co s tym? Ako tu FA dostat do noveho roka?

Dakujem
Siporka Buď to urobite manualne, pridate FA aj do nového roku, a opravíte začiatočné stavy, alebo opravíte starí rok a urobíte znova prevod.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    annova je offline (nepripojený) annova

    annova
    Problem je, za si asi pre prevod roku nedala uhrada k 31.12.2020.
    Urob najskorej zalohu aktualneho stavu napr. do suboru rok 2021. Potom urob obnovu ucta z minuleho roku, poslednu zalohu. Zrus zapisy prevodu (7xx). Oprav si co potrebujes. Urob znova prevod roku, doplni ti to nove zapisy prevodu. Nezabudni na datum prevodu a uhrad musi byt 31.12.2020. Nezabudni zalohovat!!!Prekontroluj pociatocne stavy, Potom mas 2 moznosti.
    -Ak nemas moc zapisov, v novom roku, znova ich nahod do ucta.
    -Druha moznost je, ze si upravis pociatocne hodnoty rucne v subore 2021, zapises chybajucu fakturu a oznacis si ju ako ARCHIV.

    MRP - Prevod roka zabudnuta faktura

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.