Zavrieť

Porady

Nariadenie práce mimo pracovného času

Zamestnávateľ vydal dodatok k pracovnému poriadku, do ktorého zakotvil, že ako zamestnanci máme aj mimo stanoveného pracovného času "byť k dispozícii", tzn., že ak pošle pokyn e-mailom napr. v sobotu o 22.00 hod., mali by sme to bezodkladne splniť. Podotýkam, že máme klasický pracovný čas, príp. práca home-office, nemáme možnosť práce nadčas ani pracovnú pohotovosť. Sme obyčajní úradníci, podľa mňa týmto "príkazom" si koleduje najmenej na pokutu z Inšpektorátu práce a ani Zákonník práce toto hádam nepovoľuje?
8 komentárov     zbaliť
misoft Volá sa to pracovná pohotovosť. A ZP to dovoľuje. §96
https://www.podnikajte.sk/pracovne-p...st-vzor-dohody
https://humanet.sk/blog/pracovna-pohotovost
ivka70 Ale tu musia mat dohodnutu v zmluve a musi by evidovana a platena....
Kováczová Áno, viem, že sa to volá pracovná pohotovosť , akým spôsobom to však riešiť, ak nemáme podpísanú žiadnu dohodu o pracovnej pohotovosti ... ani žiadna zmienka v pracovnej zmluve - proste nič, šéf si to veľmi jednoducho predstavuje ...
ivka70 Oznamit mu, ze bud vam bude platit tie hodiny ako pohotovost mimo pracoviska a da vam to zmluvne alebo nech zabudne, ze budete 24 hodin denne reagovat na nejake pracovne poziadavky.
Kováczová Presne takto by si to predstavoval - 24 hodín denne otvárať maily a čítať jeho SMS...
veronikasad Vydrzte do 1.3., v novele zákonníka práce by to malo byť vyriešené...
ivka70 Tazko, blbeho sefa, ktory Zakonnik prace nerespektuje a urcuje si vlastne pravidla, ziadna novela nevyriesi.
veronikasad Novelou sa zároveň zabezpečí, aby výkon práce z domácnosti nezasahoval do súkromného života zamestnanca a to ustanovením tzv. práva na odpojenie sa. Ide o právo zamestnanca nevykonávať prácu mimo pracovného času ak nejde o prácu nadčas alebo pracovnú pohotovosť. Zamestnanec tak nemusí pracovať po skončení pracovnej doby, počas nepretržitého odpočinku v týždni, dovolenky, sviatku a prekážky v práci. Zamestnávateľ to nesmie posúdiť ako porušenie pracovnej disciplíny.

Prečítajte si celý článok na: https://www.podnikajte.sk/pracovne-p...zakonnik-prace © Podnikajte.sk
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    ak mam beznu pracovnu dobu po-pia 8 hodin, a nemam nariadenu pohotovost mimo pracoviska, emaily urcite cez vikend ani po pracovnej dobe necitam.
    ak mam sluzobny telefon a veduci mi zavola, tak zdvihnem ... sukromny ale len ak sa mi chce ...
    aj home office musi mat svoje pravidla a urcenie pracovneho casu kedy som k dispozicii zamestnavatelovi a mam za to zaplatene
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Kováczová Ďakujem, neviete uviesť prosím §, na základe ktorého by sme sa mohli brániť?
    avalik Namietajte pisomne zamestnavatelovi, ze na takyto prikaz nema oporu v zakonniku prace. pripadne poslite podnet na Inspektorat prace. Ale dobre si to prestudujte, ci tam nie je odkaz na pohotovost mimo pracoviska.
    avalik este mi napadlo ... pisete ze "bezodkladne" ... tak pre mna by bolo bezodkladne, hned v pondelok rano, po prichode do prace (po dohodnutom zaciatku home office) a po prihlaseni sa do emailu - vykomunikujte si to s nim
      zbaliť

    Nariadenie práce mimo pracovného času

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.