Zavrieť

Porady

SK NACE pre hand made vyrobu

potrebujem zadať do danového proznania B kod SK NACE...som registrovana na DU ako slobodné povolanie pre handmade výrobky. môžete mi poradiť ?
Naposledy upravil ivka70 : 31.01.21 at 17:06 Dôvod: cele v nazve
19 komentárov     zbaliť
veronikasad skus tu zadať svoje IČO, ak ho máš pridelené štatistickým úradom
https://www.google.com/url?sa=t&rct=...Rw3Qr9Pr1crZIf
kn-alka OK, ak má niekto len jeden druh podnikania, a čo tí, ktorí majú 10-20 "riadkov" v živnostenskom liste?
marjankaj Veronika ak je registrovaná iba na DU, tak asi nemá žiadne IČO. Iba má DIČ.
Danka123 Mam len dič....
kn-alka my ti tvoje SK NACE nenájdeme, hlavne, ked si nezadala, čo presne vyrábaš - tam máš link, hľadaj-hľadaj-hľadaj
Danka123 Nenašla som žiadne handmade výrobky. Ičo nemám, len DIČ a to mi nepomôže nájsť. Ďakujem všetkým...
marjankaj A to ich predávaš alebo vyrábaš? Z čoho zo zlata, kože, zo slamy, dreva ....... ?
Katy a R určite je tam niečo - čo vyrábaš - nemusí byť celkom presne klikla si vôbec na tú roletku v DP?
Danka123 Rozne veci.. Plech, plátno, drevo...
marjankaj Ešte raz. Klikla si si na tú roletku v daňovom priznaní? Alebo to daj urobiť niekomu skúsenejšiemu.
Danka123 Samozrejme ze som klikla... Ale nenašla som nič, čo sa ma týka
marjankaj A čo tak 16290?
marjankaj Alebo 98100.
Danka123 Ďakujem ste zlatá
marjankaj Jáj, ty si si iba klikla. To musíš aj rolovať a vybrať si.
Danka123 Ano viem popátram ešte.. Aspoň mám "číselnú" predstavu kus ???? ďakujem
marjankaj Stratil som najmenej hodinu života.
Danka123 Ospravedlňujem sa
marjankaj Nevadí, ja to už nejako doklepem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    ty najlepšie vieš - že čo to asi robíš, vyrábaš, - tak si pomaličky roluj v tej roletke - a čo sa ti bude najviac hodiť - tak to tam dáš ... napr výrobky z dreva?
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    veronikasad v tom odkaze čo som pridala nemusí rolovať - ak má pridelené IČO, stači ho zadať na začiatku.
    Katy a R veronika - vieš sama, že do SKnNace sa dáva tá činnosť, z ktorej je najvyšší príjem - a nemusí sedieť s tým na žrsr - a ktovie či vôbec IČO má?
    Danka123 IČO nemám len DIČ..
    Katy a R veď urob, ako som ti písala! (ja viem, že ho nemáš)
      zbaliť

    SK NACE pre hand made vyrobu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.