Zavrieť

Porady

Výmena vodovodnej batérie

Dobrý deň, dnes som chcel vymeniť vodovodnú batériu aj etážové spojky ale pri povoľovaní etažovej spojky sa mi zlomila a polka ostala v stene? Ako mám ďalej postupovať? Vďaka
image.jpg  
image.jpg  
1/1
4 komentárov     zbaliť
buchač Žeby vybrať aj tú druhú polovičku zo steny ?
misoft No máš o zábavku postarané. Iste bude pekne zažratá. Obkladačka i tak bude musieť dole. Obsekať okolo, nahrať ten kus, zachytiť hasákom a skúsiť vytočiť. Inak to nepôjde.
buchač misoft (Včera 00:07) ... nahrať ten kus, zachytiť hasákom a skúsiť vytočiť. Inak to nepôjde.
================
Nahrať na USB, na CD, na MG pásku...?

Alebo nahriať zlomený kus ? Myslíš teplom, povedzme teplovzdušnou pištoľou alebo horákom ?
O M G !!!
sito Neviem, čo by spravil ten oheň s tou teflonovou páskou.

Ale, by som zohnal trojuholníkový pilník, ten strčil, zahlobil do etážky a hasákom vytočil. Prípadne kónický štyrhran, šesťhran.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Taserda je offline (nepripojený) Taserda

    Taserda
    Robil som to vyťahovákom. Niečo podobné ako závitník a vrták.. Známi na to použil guľový čap z riadenia auta. Ide o to aby si vopchal do otvoru niečo čo sa zakusne do materiálua. Točením a tlakom sa zakusne toľko že to vyskrutkuješ. Guľový čap mal ľavý závit, začiatok zabrúsený a fungoval tiež pekne. Etažka je vyrobená z veľmi slabého materiálu. Už sa to tu riašilo.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    misoft Vyťahovákom? OMG!
    Zabudol si, že je to tam naskrutkované - nie nalisované!
    mr.dred Nepomýlil si si to so sťahovákom ????
    besttracker pod pojmom ,,vyťahovák ,, asi mal na mysli tzv. protizavitnik (resp. vyťahovák na zalomené skrutky...)
      zbaliť

    Výmena vodovodnej batérie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.