Zavrieť

Porady

Poskodeny plynomer

Dobry den!Nechtiac som rozbil skličko na plynomere ale tak ze aj spodna cast plomby je poskodena.plynomer funguje mera normalne ,funguje.prišli z Spp vymenili plynomer a stary zabalili a poslali znalcovi.teraz cakam na vyjadrenie od znalca .cca aku pokutu mi mozu dat?dakujem
Naposledy upravil ivka70 : 19.02.21 at 17:38
7 komentárov     zbaliť
misoft No - pokiaľ to vyhodnotia len ako poškodenie počítadla BEZ zásahu a poškodenia plomby - tak malú za materiál a opravu, ale ak to vyhodnotia, že sa zasahovalo priamo do prístroja - pripočítajú ti odber za celý rok ako neoprávnený odber.
https://www.spp-distribucia.sk/sprav...a-bat-nemusia/
kristi007 Dakujem za odpoved,verim že len opravu a material bude treba vyplatit.
veronikasad to nechtiac sa ako stalo ? Opísal si si spotrebu hneď ako sa to stalo ?
kristi007 Byvaly majitel domu cca.8 centimetrove šruby dal do tej krabici čo je na plynomery,ja som to nevšimol chcel som krabicu dat dole poštarke aby vedela fotiť stav plynomera ,a ta šruba mi zasekla do sklička.
kristi007 A tu plombu som ani nevidel ze je tiez poskodeny ,len vtedy mi ukazali ked odmontovali plynomer.
buchač Krabica na plynomere ?
Šrúby ?
Samopoškodená plomba ?
Pfúúúú...toto nevymyslíš ...

Mimochodom...pošta v tejto koroňáckej dobe nevykonáva odpočet plynu.
kristi007 To je zvlaštne lebo u nas chodila poštarka tak isto ako doteraz kazdy rok fotit stav plynomera.
Téma je uzavretá.

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.