Zavrieť

Porady

Je lepsie mat v kuchyni uchytky na skrinkach alebo nie?

Prosim vie mi niekto pomradit? Rzhodujem sa nad tym ci si dam spravit kuchynu s uchytkami alebo bez uchytiek. Bez uchytiek sa to vola tusim Pusch efekt.Ludia maju rozne nazory.Niektori sa stazuju ze sa to spini a ini si to pochvaluju ze nenarazaju do uchytiek.Poradte mi prosim.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jelalim je offline (nepripojený) jelalim

    jelalim
    Pusch efekt neviem sice co je, ale hladal by som ho skor v oddeleni podprseniek.
    Co sa tyka tej kuchyne, ak kupujes novu, vyber si taku aka sa tebe paci a aka tebe vyhovuje.

    Moj osobny nazor, je ze do uchytiek si budes buchat hlavu a bezuchytkova sa hned paradne zaspini, v kuchyni ked potrebujes otvornit skrinku, memaz vzdy uplne ciste a suche ruky. Tiez velmi zalezi na zrucnosti toho co to montuje a na spracovani.

    Ja osobne som isiel strednou cestou, mam uchytky zafrezovane do dvierok.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Pusch efekt je to, že sa zásuvka a či dvierka otvoria jemným stlačením...zatvorenie funguje opačne - privrieš dvierka a zvyšok sa dobrzdí. Neexistuje niečo také, ako je buchnutie dvierkami.

    Moji mladí si minulý rok henten systém namontovali...sú spokojní.
    Ale ty sa budeš musieť rozhodnúť sama.

    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač ...bešňak schovaný jak podlá krysa úraduje.
    Je totálne na smiech...že vraj spam.
    dalas5 Buchac. Cize ty keby si si mal zvolit novu kuchynu tiez by si si zvolil danu kuchynsku linku s Pusch efektom? Cize tam asi niesu zafrezovane uchytky?...A nevyzaduje si to elektricky prikon? pripadne nemozu to zdemolovat najomnci v pripade zeby som chcel byt chcel po nejakych rokoch zacat prenajimat? A co v pripade chladnicky abudovanej? Ta je asi lepsie mat bez toho pusch efektu inak si urcite vyziada elektricky vykon.
    buchač Elektrina tam nie je žiadna...už len to by chýbalo.
    ---------------
    Zdemolovať nájomníci ? Nesranduj...to už aká paranoja ? Šak neprenajímaj.
    ---------------
    Technické detaily rieš s dodávateľom a nie s niekym na nete.
    ---------------
    Ja či by som chcel Puschapku ? ...a čo ja viem ? Možno áno, možno nie.
    misoft Push effect - dobrá vec. Žiadne príchytky a ani lektrina. Všetko je založené na uchovaní energie v pružinách a piestoch. Dokonca aj pre chladničku by sa našlo - len v trochu väčšom.Elektrina by bola len v tej chladničke.
      zbaliť

    Je lepsie mat v kuchyni uchytky na skrinkach alebo nie?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.