Zavrieť

Porady

Vankúše z ovčej vlny

Máte niekto skúsenosti s vankúšmi z ovčej vlny?Prípadne aké by ste doporučovali kúpiť. Vďaka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    liduska
    Máte niekto skúsenosti s vankúšmi z ovčej vlny?Prípadne aké by ste doporučovali kúpiť. Vďaka.
    Už sme to tu rozoberali, skús si dať vyhľadať príspevky. Ja iba odporúčam, mám komplet vybavenie na dvojposteľ a som maximálne spokojná.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    liduska
    Dala som si aj do vyhľadávača ale nič mi neponuklo nevieš tému?
    Mala by to byť téma ovčie rúno, alebo AMETIST, ale mňa vyhadzuje zakaždým, nevedela som ti to pripojiť. Tak skús, možno sa tebe podarí.

    kacena26 je offline (nepripojený) kacena26

    katka :-) kacena26
    zdravíčko ja mám tiež velmi dobré skúsenosti s takými to výropkami mam konplet kupili sme to na prezentácii u kamarátky len si musíš dávať pozor na označenie ktoré je na kazdom výrobku je to taká mala cedulka s takým akoby chunáčom vlny zevraj je to znacka originality toho túna. a údrzba je velmi lahká tie starsie dávame vyprat do prácky ale nie v prásku ale kúpili sme na to lanolín ktorý to krasne vyperie a robili sme este tak že ked napadol sneh tak sme nan polozli prikrívky aj vankuse asi tak na 10 min a potom vyprasili a pomohlo ani by si neverila aky ten sneh zostal hnedý

    Vankúše z ovčej vlny

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.