Zavrieť

Porady

Spadám do "kritickej infraštruktúry". Mám nárok na pandemické OČR, ak nedám deti do ŠKD?

Svoje ročníky nemajú oficiálne otvorené, funguje len ŠKD pre deti kritickej infraštruktúry. ŠKD je niečo ako baby sitting. Doma sú aspoň na dištančnom vzdelávaní.
4 komentárov     zbaliť
Mila123 prečo deti nepôjdu do školy, škôlky? sú choré? https://www.socpoist.sk/aktuality-v-...i/48411s69372c
matelka Lebo ŠKD nemá ani dištančnú výučbu (nehovoriac o prezenčnej). Inak sú astmatici, preto by mali byť preventívne doma a nie v rizikovom prostredí.
Mila123 ak nemáte školu otvorenú tak, aby deti išli do nej a vy by ste mohla byť v práci máte nárok na Očr, ak je otvorená a deti sú choré tak máte nárok, aj tu iba s dokladom od pediatra, ak ani jedno a ani druhé nesplňate nárok nevzniká na očr
matelka Preštudovala som si všetky texty ohľadne tohto na socpoist.sk (a tiež niekoľko článkov). Môj problém je špecifický (podľa mňa) Škola je oficiálne zavretá z nariadenia zriaďovateľa. Otvorená je len ŠKD.
Nie je to situácia, že škola je OFICIÁLNE otvorená a ja odmietam dať ich do školy pre obavy o zdravie.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Spadám do "kritickej infraštruktúry". Mám nárok na pandemické OČR, ak nedám deti do ŠKD?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.