Zavrieť

Porady

Tlakový splachovač

Dobrý vecer, chcela by som poprosit niekoho, kto ma via informácií o tlakovom splachovani ci by mi neporadil. Kúpila som byt kde je tlakovy splachovac. Avšak splachuje velmi slabo, voda sa dopredu misy ani nedostane. Tlakovy splachovac je tam z dôvodu maleho priestoru. Viem priložit aj fotku ak to pôjde. Kludne ho vymenim za splachovac s nadrzkou avšak ta sa tam tiež nezmesti. Byt je na prízemí. Prosím za akúkolvek radu. Dakujem
korela Pri normálnom tlaku vody by to malo fungovať, možno máte priškrtený ventil v dome. Ako ti v byte tečie voda z ostatných kohútikov? Tento systém je dobrý, ak to inak nepôjde, tak potom umiestniť nádržku, ako sa píše v prvej odpovedi. Súčasný sortiment nepoznám, či sa ešte predávajú.
rivl Pozreli sme ten ventil, nie je priskrteny, je pusteny naplno. Nemám pocit ze by bol tlak vody slabý. Ta nadrzka sa tam fakt nezmesti, lebo po pravej strane je stlpik v ktorom sú ešte aj hodiny. Ťažko sa to vysvetľuje pridala by som fotku keby mi to šlo.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mari2x je offline (nepripojený) mari2x

    mari2x
    Ja na WC sedím , hlavu nemám opretú o strop, lebo vojdem postojašky . Pravdepodobne aj ty. A tam nevojde splachovacia nádržka ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.