Zavrieť

Porady

Cena zubného mostíka

Zdravím chcel by som sa informovať,keby som si chcel dať mostík horný aj dolný, s tým že v oboch radoch po 12 kusov ,aká by bola cena ? Má s tým prosím vás niekto skúsenosti? Vopred ďakujem za odpoveď
Naposledy upravil Chobot : 03.04.21 at 22:37
buchač chcel by som sa informovať,keby som si chcel dať mostík,aká by bola cena ?
======================
Vydrž do utorka a potom zavolaj lekára, ktorému sadneš do kresla. Uvidíš tú odpoveď....
Môj zubár by ma poslal slušným spôsobom rovno do prdele s tým, že sa musí pozrieť na daný stav zubov...lebo od toho sa odvíja všetko, teda aj cena.
Cena ale nie je rovnaká v každej ordinácii....v Blave pacienta vystrie od cifry a niekde inde "len" porazí. Rozhodne počítaj s pár stovkami...

...a ozaj, nechápem, prečo sa nepozrieš na ceny výkonov u zubára na nete.
https://www.google.com/search?client...d&q=zubar+ceny
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    V prvom rade musí zubár zhodnitiť, či to pôjde. Lebo nie vždy je cesta. Ja som pred necelým rokov platila za 3 zuby cca 300€. ale to bolo u mojho zubára. Kolko to bude stáť u tvojho, to je vo hviezdach Nemyslím to zle, ale vstupuje do toho veľa premenných.
    majkii Dáša_ super cena, ja som u môjho zubára pred cca desiatimi rokmi platil nepamätám si presne okolo 1000 € za 3 zuby na spodnej čelusti,

    Minulý rok som si dal spraviť cenovú ponuku za hornú čelusť, kde by sa brúsili aj predné zuby a chýbajú mi 2 stoličky cenová ponuka môjho zubára : 9 ks, keramických koruniek + 2 medzičleny cena 3127,- €. V cene nie je zahrnuté ošetrenie prípadných kazov.

    select je offline (nepripojený) select

    select
    Ano,Dáša má pravdu-vstupuje do toho veľa premenných.Ja mám spravené(2019)komplet od analýz po zhotovení cca 1500 bolo-ale som 100%spokojný.Podľa mňa záleží od lekára,a je to potom tvoje rozhodnutie.

    Cena zubného mostíka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.