Zavrieť

Porady

Rapidné priberanie po prekonani choroby

Následkom choroby, alebo medzi prvé príznaky patrilo rapidné chudnutie. Chudla som každý druhý den -1kg. Vôbec sa ešte nevedelo čo mi, je len som chudla a potila sa, a stúpalo mi tiež rapidne CRP. následne biopsiou sa prišlo ale až po niejakom čase na to, že mám rakovinu lymfomu. Schudla som cca -20kg. Liečila som sa asi rok, pred viac ako pred pol rokom liečba skončila a ja som začala znovu rapidne priberať, z ničoho nič...stravujem sa rovnako, pitný režim minimálne 2,5 l vody, nič sa nezmenilo, ale váha deň,čo deň stúpa...pripadá mi to ako niekedy som po chudnutí mala jojo-efekt. Neviem čo robiť...
Naposledy upravil ivka70 : 23.04.21 at 06:09 Dôvod: vratenie vymazaneho textu
buchač ...z ničoho nič...
=============
Ááále trt z ničoho nič.
Ukončenie liečby je nič ?????
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Podľa mňa to nie je žiadne priberanie z ničoho nič ale telo sa dostáva do normálu.

    Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

    Mária27
    Ja som rýchle chudla pri hyperaktivite štítnej žľazy. Neodchádzal však tuk, ale svaly sa stenčili na vlásky. Po liečbe sa vrátili na pôvodný tvar aj váhu.

    Rapidné priberanie po prekonani choroby

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.