Zavrieť

Porady

Mozem prerobit karavan?

Ahojte chcela by som sa spytat, ak mam starsi privesny karavan, je legalne ho prerobit zvnutra resp premalovat, podlaha, atd... a vonkajsok premalovat podla svojich predstav a podobne? Bude v takom pripade mozne ho v buducnosti vyuzivat na poskytovanie urcitych sluzieb? Vedel by mi niekto poradit prosim dakujem pekne
12 komentárov     zbaliť
misoft Zvnútra si ho prerob, ako chceš. Zvonku si ho vymaľuj, ako chceš (len nie nejaké graffity - to by vyzeralo otrasne). Len pri obnove musíš dodržať predpísanú celkovú hmotnosť - uvedenú v techničáku!
A poskytovanie určitých služieb? Alebo "určitých" služieb a vnútrajšok by bol v červenom?
romikk22 Dakujem pekne za info
????poskytovanie sluzieb napriklad ako prenajom karavanu nieco ako "fotokaravan" na svadby, detske oslavy a podobne
misoft A živnosť na to - máš?
romikk22 Este samozrejme nemam ked nieje ani prerobeny to su len uvahy co planujem , zivnost by som si otvorila urcite
ivka70 Akych urcitych sluzieb? Spominam si len na odstavene karavany pri hlavnych tahoch, najma v DE
Inak kto by ti mohol zabranit upravovat vlastny majetok? Samozrejme, ak s tym budes chciet na cesty, musi aj po prestavbe splnat podmienky zakona o prevadzke na pozemnych komunikaciach.
romikk22 Mam taku predstavu uz dlhsie , chcela by som ho upravit a prenajimat ako fotokaravan na svadby, pripadne aj detske party oslavy a podobne zasahy do upravy neboli velke zmeny, skor take ako premalovat, pomenit uchytky na policiach, calunenie sedacky , hlavne zmena farby aj zvnutra aj z vonku
buchač prenajimat ako fotokaravan na svadby, pripadne aj detske party oslavy a podobne
========================
Hm...akože také niečo ?
https://www.google.com/search?q=kara...w=1366&bih=626

Hm...komentárov sa radšej zdržím.
romikk22 Nooo nieco podobne mozno , avsak nie len na svadby ale aj oslavy detske a podobne.... preco ,ze komentarov sa zdrzite?
ivka70 Jednoducho nie je na romantiku a nie kazdemu sa nieco take musi prave pacit
romikk22 Ano to urcite ale to je s kazdou sluzbou . 100 Ludi 100 chuti
buchač ivka70 (Dnes 09:25) Jednoducho nie je na romantiku a nie kazdemu sa nieco take musi prave pacit
===============================
Festovne sa mýliš...romantiku môžem. No ak niekto považuje fotenie v prerobenom a neskutočne gýčovom karavane, nuž nech sa páči. Romantika je povedzme niečo také.
https://i.pinimg.com/564x/28/cd/ea/2...d81faae9f5.jpg
Ale jasné...každému podľa chuti.

P.S.:
Dotiahnem komentár do konca ?
Henten karavan ja považujem za neskutočnú onačinu (doplniť iný výraz = ženské prirodzenie).
ivka70 Suhlaim, asi som mala dat romantiku do uvodzoviek, myslim, ze ten usmevcek na konci bol dost velavravny.
Ale niekomu sa to paci. Ludia su obcas divni.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Mozem prerobit karavan?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.