Zavrieť

Porady

Mobilný dom - skúsenosti

Ahoj, zaujímalo by ma či sa tu nachádza niekto, kto žije v mobilnom dome. Zvažujem kúpu a chcel by som vedieť aké máte skúsenosti s takým bývanom, ako sa vám v takom dome žije, aké sú podľa vás výhody a nevýhody , ktoré ste spozorovali za dobu čo v takom dome žijete... Tiež by ma zaujímalo či máte dom posadený na pevných základoch , na zemných vrutoch alebo na kolesách bez súpisného čísla. diki moc
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

besttracker je offline (nepripojený) besttracker

besttracker
    v SR je mať vec na pevných základoch legislativne je to iste ako na zemných vrutoch.... :-) znamy byval v mobilnom so zenou a 5 detmi,ale on ma tie tenke steny,tak v zime tam bola zima,v lete horko ako v skleniku...skusal to zateplovat polystirenom,ale skoncilo to tak ze v zime sa prestahuju docastne do podnajmu...zalezi aku tam mas izolaciu dnes tam davaju vyrobcovia aj 15 cm izolaciu....
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    marleau Aj 15.....hm, aby to len nepreteplili....
    besttracker ked chces ty urcite namontuju aj 1m izolacie ........ :-) ale kazdy sa kuka na cenu a rozlohu ide tam o kompromis....
    marleau robím domy, v ktorých sa nemontuje kúrenie
      zbaliť

Bohdy342 je offline (nepripojený) Bohdy342

Bohdy342
    Ahoj, to mi pripomína niečo ako sú kontajnerové domy. Ak nepoznáš pozri napríklad tento článok (https://www.nasdomov.sk/kontajnerove-domy/). Podľa mňa je to super riešenie, také atypické ale prečo nie .

Mobilný dom - skúsenosti

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.