Zavrieť

Porady

Jednoosobová s.r.o. - Konateľ a zamestnatec

Ahojte, prosím Vás, ako riešite dochádzku u konateľa, ktorý je zároveň aj zamestnancom vo vlastnej s.r.o.? Totižto mi nedáva ani dochádzku, nemá čas vypisovať, tak som sa rozhodla, že mu ju budem robiť ja a on ju len schváli. Ale príde mi to absurdné, že akoby sám sebe mal schvaľovať dochádzku. A ak mal voľno počas veľkonočných sviatkov, normálne treba vypísať dovolenkové lístky? Viem, že by sa to malo, ale....... Ako to prosím robíte Vy? Riešite nejakú evidenciu dochádzky v takomto prípade? Ďakujem veľmi pekne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Je rovnakým zamestnancom ako ostatní. Evidencia je teda rovnaká. Za čas dovolenky teda riadne vypísať dovolenkový lístok.
    mondes Ďakujem.

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    volno pocas velk. sviatkov ... cez sviatok chces davat dovolenku?

    a ono je tiez absurdne, ze aj pracovnu zmluvu sam so sebou podpisal ... kde je splnena definicia zavislej prace v jednosbovke?

    takze, ked si vedel PZ podpisat, tak si aj dochadzku podpise, tebe staci, ak ti emailom oznami, ze pracoval cely mesiac, ci mal dovolenku, PN

    a evidenciu pracovneho casu podla ZP nech si robi sam, je to jeho zodpovednost ... ak sa mu nechce, nech to da urobit svojej asistentke alebo mu to mozes robit aj ty - ale nie zadarmo, nie je to povinnost uctovnka
    Naposledy upravil avalik : 06.05.21 at 05:32

    Jednoosobová s.r.o. - Konateľ a zamestnatec

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.