Zavrieť

Porady

čo robiť aby mi bolo na porade odpovedané ?

Ahojte všetci, som na "pohode" juniorom, takže asi pravdepodobne neviem čo všetko zaznačiť, ako sa zviditeľniť, aby mi bolo odpovedané. Prosím ak máte trpezlivosť aj s "juniorom", prosím odpovedajte mi, alebo ma informujte v čom je problém, že mi nie je odpovedané. Dúfam, že nezniem príliš nafúkano, ale chcem postupovať správne, aby som sa dozvedela čo potrebujem. Prajem pekný deň a dopohody.
Pravidlá a tipy
 • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
 • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
 • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
  Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
  Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
  Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
  ❤ Buďte priateľskí ❤
  Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
  Usporiadať podľa času

  ZuzanaA je offline (nepripojený) ZuzanaA

  ZuzanaA
  Ahoj Jela, niekedy sa stane, že na otázku nik neodpovie.. Potom tá otázka sa presunie ďalej podľa dátumu a nie je viditeľná v najnovších príspevkoch. Tak ja by som ti odporúčila, vojsť do pôvodnej otázky a tam dopísať niečo, popr. poprosiť ešte raz o odpoveď. Potom sa otázka znova zaradí do zoznamu najnovších, kde je väčšia šanca,že si ju nejaký poraďák všimne a na ňu odpovie
  Tak prajem veľa zdaru

  janaGT je offline (nepripojený) janaGT

  janaGT
  jela
  Ahojte všetci, som na "pohode" juniorom, takže asi pravdepodobne neviem čo všetko zaznačiť, ako sa zviditeľniť, aby mi bolo odpovedané. Prosím ak máte trpezlivosť aj s "juniorom", prosím odpovedajte mi, alebo ma informujte v čom je problém, že mi nie je odpovedané. Dúfam, že nezniem príliš nafúkano, ale chcem postupovať správne, aby som sa dozvedela čo potrebujem. Prajem pekný deň a dopohody.
  dovoľ mi, aby som ťa trošku poopravila nie na "pohode" ale na "porade". A čo sa týka tvojho príspevku, tak sa pripájam k odpovedi ZuzkyA. Skús do tvojej pôvodnej otázky niečo dopísať, a tým pádom sa tu objaví medzi najnovšími príspevkami. Takže buď si istá, že určite to nie je tým, že si junior - vidíš, ja som senior, včera som zadala otázku a taktiež mi doteraz nikto neodpovedal.

  vladan je offline (nepripojený) vladan

  žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
  jela, vitaj na PORADE, dovoľ mi odpovedať na tvoju otázku ...

  - na Porade sa ľudia neseparujú podľa toho, či sú juniori, seniori, alebo niečo iné

  - recept na to, aby si dostala odpoveď na tvoju otázku asi neexistuje ... vieš závisí to od prihlásenia, resp. časových možností, a znalostí členov Porady ... niektoré témy sú také, na ktoré vie odpovedať "každý", niektoré zase také, na ktoré nájdeš fakt málo ľudí, čo danej problematike rozumejú ...

  - myslím, že na Porade sú členovia, ktorí sú ochotní pomôcť a nevyberajú si ľudí, ktorým pomôžu a ktorým nie

  - ešte predsa jedna pripomienka ... ak si na Porade nová, odporúčam prelúskať ju (v rámci možností) celú, resp. aspoň témy, sekcie, ktoré majú niečo spoločné s tvojou "budúcou otázkou", a nájsť napr. cez kľúčové slovo v mieste "Hľadať", či už nie je zodpovedaná...

  ... mne osobne dosť prekáža to, ak sa niektoré otázky vo veľmi krátkom čase objavujú dookola a dookola a pritom na Porade už dávno zodpovedané sú ...

  Takže jela, prajem príjemné posedenie pri Porade

  ricij je offline (nepripojený) ricij

  Rád si uťahujem zo seba a iných ľudí. ...viac ricij
  Alebo píš o lentilkách a budeš hneď seniorom. To nič, Jela, ak si to nepochopila.

  jela je offline (nepripojený) jela

  jela
  Ďakujem všetkým za pochopenie a rady, pokúsim sa nimi riadiť a uvidíme ako to bude v búducnosti fungovať. Prajem pekný deň a buďte doporady.

  Paula je offline (nepripojený) Paula

  Paula
  Neviem, neviem....mne sa stalo, že som dopísala do svojho staršieho príspevku, resp.otázky doplnenie v nádeji, že sa dočkám reakcie a iba základe dopísania som sa nikam nedopracovala. Nepomohlo, že doplnenie malo "dnešný" dátum. Prišla som na to, že musím ísť cez "odpovedať" a znova sa opýtať.

  Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

  Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
  1. Najskôr sa treba po Porade dobre rozhliadnuť, či daný problém už nebol riešený - a vyriešený. Pohrajte sa s možnosťou "Hľadať" v hlavnom menu Porady.
  2. Vašu otázku môžete zadať ako novú tému alebo si vybrať tému, ktorá rozoberá podobný problém, a v tejto téme zadať Vašu otázku ako nový príspevok. Čo je lepšie, je čiste subjektívna vec a záleží od okolností. Ja osobne mám radšej "dlhé" témy - tj. veľa príspevkov, otázok, odpovedí, diskusie atď v rámci jednej témy - pokiaľ ide o debatu k danej téme.
  3. Ak zvolíte zadanie otázky založením novej témy, najskôr sa dobre rozhodnite, do ktorej "Porady" tému založíte. Typický príklad zle založenej témy je práve táto - nemá čo hľadať v Porade k podvojnému účtovníctvu, ale jej miesto je napríklad v Porade "Ohlasy".
  4. Je vhodné uviesť otázku vetičkou "Dlho som hľadala na Porade odpoveď na problém, ktorý ma zaujíma ale...". Ostatní Poradcovia vidia, že Vás to naozaj trápi a nie ste človek pohodlný, ktorý narýchlo napíše svoj problém a myslí si, že ostatní majú času dosť.
  5. Nie je vhodné obracať sa v otázke na konkrétneho člena Porady, a vyzývať ho k odpovedi. Iní členovia by možno aj odpovedali, ale povedia si, že keď dotyčný(á) chce odpoveď od... tak načo by sa zapojili.
  6. Ak sa napriek tomu nedarí získať odpoveď, napíšte do témy ďalší príspevok, aby ste ju oživili a posunuli medzi aktuálne. Nebojte sa to zopakovať i viackrát, ostatní rozumní Poradcovia si uvedomia, že na probléme Vám naozaj záleží, že problém máte i naďalej - a odpíšu.
  7. Myslím, že z psychologického hľadiska na tom niečo je, že nie je člen ako člen. Vhodne zvolený - tj. ľahko zapamätateľný, originálny nick je základ úspechu. Častejšia aktívna účasť na Porade - príspevkami, či v šuťáku - tiež pomôže k "popularite" a známemu členovi sa ľahšie odpovedá.

  čo robiť aby mi bolo na porade odpovedané ?

  Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

  Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.