Zavrieť

Porady

Upovedomenie o odklade exekúcie

Dobrý deń, od 10.05.2021 je zamestnanec PN. medzitým mi bolo doručené upovedomenie o odklade exekúcie, kde sa píše, že od mesiaca jún mám vykonávať zrážku v sume 100 EUR. Čo to znamená? Že za máj 2021 neurobím žiadnu zrážku a od júna 100EUR? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

    Jana Motyčková
    Ak ide o odklad exekúcie s blokovaním, tak máte zrážku naďalej vykonávať, len ju nebudete posielať exekútorovi. Asi by bolo potrebné presne vedieť, čo exekútor napísal a prečo tam uvádza presnú sumu. Ak ide o odklad bez blokovania, tak sa má pozastaviť vykonávanie zrážky úplne. Ak zrušil (ukončil) odklad exekúcie , má sa pokračovať v exekúcii. To, čo mi tam nesedí je suma.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    zuza 74 Citujem:" Upovedomenie o odklade exekúcie. .....4. súhlasu oprávneného VŠZP, ktorým v zmysle Exekučného poriadku súhlasí s plnením vymáhaného nároku v splátkach vo výške 100 EUR mesačne, počnúc mesiacom jún 2021 Vás upovedomujem, že exekúcia sa odkladá."
    zuza 74 Zrážka za mesiac máj by mi vyšla 69,22 EUR.
    Jana Motyčková ten odklad je s blokovaním? Ak áno, za máj zrazte 69,22, za ďalšie mesiace koľko vyjde najviac však 100 €. Ale celé znenie nevidím, tak len môj odhad. Pokiaľ je tam odklad v žiadnom prípade sa peniaze neposielajú z firmy preč.
      zbaliť

    Upovedomenie o odklade exekúcie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.