Zavrieť

Porady

Ráta sa výkonový príplatok do priemerného zárobku na výpočet odchodného?

Výkonový príplatok sa vypláca každý mesiac rovnakou sumou. Program mi ho do priemerky nedáva. Ďakujem.
Naposledy upravil Lawra : 09.06.21 at 10:38
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

    Jana Motyčková
    Ste verejná služba a myslíte výkonnostný príplatok? Ak na obe otázky je odpoveď áno, tak vo VS sa namiesto priemerného zárobku počíta hodinová sadzba funkčného platu - z funkčného platu. A do funkčného platu výkonnostný príplatok nepatrí okrem prípadu, že by išlo o výkonnostný príplatok poskytovaný podľa § 14a zákona 553/2003 Z.z. (umeleckému zamestnancovi, zamestnancovi ktorý vykonáva remeselné, manuálne alebo manipulačné práce).

    Ráta sa výkonový príplatok do priemerného zárobku na výpočet odchodného?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.