Zavrieť

Porady

Plynové hodiny na chodniku. Je to normalne?

Prosim vas, akutne potrebujem poradit. Byvame v RD na ulici, kde sa ide rekontruovat plynove potrubie. Pri tej prilezitosti nam budu merac z pivnice umiestnovat na chodnik pred plot. Chcela som ich vsadit do plota, ale ze to nerobia. Je to normalne dat hodiny do skrinky a na chodnik k plotu?? Zda sa mi to rizikove
4 komentárov     zbaliť
buchač Ale toto nie je predsa tvoj problém...či si myslíš opak ???
U nás sú pred domom, v múre a či v plote. Ja mám skrinku v stene
misoft A čo myslíš, prečo to dávajú vonku? Aby sa nemuseli "dobýjať" k odberateľovi. Riziko to určité je, ale pokiaľ budú v skrinke, môžeš si ju zabezpečiť. A pokiaľ bude tam okienko na odpočet - aby bolo vidieť na číselník - tak nebudú ani otravovať.
Inak (neviem, možno nejaká norma) - SPP dáva všetky plynomery tak, aby boli dostupné (nielen kvôli odpočtom, ale aj niekedy z bezpečnostných dôvodov).
wegamizi Ja viem, ze tie hodiny musia dat von. Ake ci je nornalne ich osadit na chodnik. Preco nie do plota?
wegamizi Este otazocka. A musime suhlasit s osadenim mimo RD?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Plynové hodiny na chodniku. Je to normalne?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.