Zavrieť

Porady

Kedy moze 17 rocny zacat jazdit sam?

Dobrý Deň, mám stále 17 rokov a budem mať skušky v Septembri a tým padom ziskam pravdepodobne Vodičský preukaz. Chcem sa opýtať v Aprili budem Mať 18rokov, budem mocť jazdiť v apríli sám, alebo musím čakať až do Septembra budúceho roku 2022? ďakujem za odpoveď.
6 komentárov     zbaliť
ivka70 chodis do autoskoly, tam by si si mal zakon nastudovat a vediet tuto otazku zodpovedat aj sam .....
chlapec2221 Práve preto sa pýtam tu, lebo inštruktorka hovorila,že sám budem mocť až o rok na to ako spravím skúšky ak som ju dobre rozumel a prišlo mi to čudné tak neviem teraz.
ivka70 a vie instruktorka, kedy mas narodeniny?
chlapec2221 ano hovoril som, že v apríli.
ivka70 ak nemala na mysli , ze jazdit budes moct sam az na rok (teda po 18stke), tak by si mala instruktorka zopakovat teoriu
buchač chlapec2221 (Včera 14:36) Práve preto sa pýtam tu, lebo ak som ju dobre rozumel ..
===================
Otázka znie, či si ju dobre rozumel.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    https://autoskolaboris.sk/vodicsky-p...-b-od-17-rokov

    .... Takíto držitelia vodičského oprávnenia skupiny “B” môžu do dovŕšenia veku 18 rokov – najmenej však tri mesiace – viesť vozidlo skupiny “B” len v prítomnosti spolujazdca, ktorý má udelené vodičské oprávnenie skupiny “B” najmenej 10 rokov.

    Kedy moze 17 rocny zacat jazdit sam?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.