Zavrieť

Porady

heslo

Chcel by som poprosiť o radu.
Začalo mi vypadávať heslo. Ako typický sklerotik som ho samozrejme už dávno zabudol (zabudol som aj to kde ho mám poznačené)
Tak som si vypýtal nové. tú číselnú kombináciu nemám šancu si zapamätať. Zmenil so si ho za niečo ľudské (veď asi nikto miest mňa písať nebude). Teraz mi každú chvíľu oznamuje, že nie som prihlásený. Musím znovu napísať heslo.
Kým si ho pamätám, tak to nie je problém. Budem si ho pamätať aj zajra? Ako sa poznám, tak nie.
Viem že sa to dá vyriešiť, ale dosť ma to otravuje.
Ďakujem za radu.

p.s. asi si zmením meno na sklerotik
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bendži je offline (nepripojený) bendži

    bendži
    tiež mám podobný problém, svoje heslo si síce pamätám, ale je trochu nepraktické každú chvíľu ho vypisovať, bez jeho opätovného vpísania sa nedá spustiť žiadna príloha..

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Ak sa budete aj odhlasovať, heslo musíte pri prihlásení sa znova napísať, fajka z predchádzajúceho prihlásenia sa nepomôže.

    toria je offline (nepripojený) toria

    toria
    Paula
    Ak sa budete aj odhlasovať, heslo musíte pri prihlásení sa znova napísať, fajka z predchádzajúceho prihlásenia sa nepomôže.
    Ja s tým nemám problém, ja som zafajkla zapamätať heslo a fungujem tam už 2 mesiace, síce na manželovom PC ma vyhodilo, takže som si vyžiadala heslo dala som si zapamätať a bolo. Dostanem sa všade kde potrebujem.

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Neviem, ja som sa za 2 a pol roka odhlásila kedysi dávno možno 3x a pri prihlasovaní sa to chcelo po mne heslo Nemám dôvod sa odhlasovať a tým pádom si heslo ani pamätať

    Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

    ta som to ja :-) Hlinkovx
    s vypadávaním hesla a prihlasovaním tu má viac ľudí problémy
    kukni aj
    http://www.porada.sk/t9279-p3-pomoc.html
    od príspevku 25

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.