Zavrieť

Porady

Prvá pomoc ++ - nesprávna výška tržby

Ahojte,

nejako sa mi podarilo zle zaúčtovať FA, ktorá ešte spadala do júna a nezahrnula som ju do výšky tržieb pri výkaze k žiadosti o dotáciu prvá pomoc ++ opatrenie 3B.

Spadali sme do poklesu viac ako 31%, aj po zaúčtovaní tržby z tej faktúry, ešte stále spadáme do tej kategórie, rozdiel je malý, do 200€.

Musím podať opravný výkaz s uvedením správnej výšky tržby, aj keď už bol príspevok schválený aj sme prijali dotáciu?

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    tigy je offline (nepripojený) tigy

    tigy
    Dobrý deň, my sme mali podobnú situáciu ešte v novembri, vtedy stačilo napísať e-mail konkrétnej pracovníčke upsvar, ktorá vybavovala naše žiadosti a v tom mejle som rozpísala dôvod opravy, ktoré údaje sa menili a ktoré zostali rovnaké.
    Najlepšie ale asi bude zavolať tomu konkrétnemu pracovníkovi, čo Vás má na starosti, podľa mojej skúsenosti sú naozaj ochotní a ústretoví
    janulka5595 Dakujem za odpoved, skusim to.

    Prvá pomoc ++ - nesprávna výška tržby

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.